Suvi, päike, mererand, puhkus, tätoveering ja püsimeik

Suvi on parim aeg, et oma tätoveeringut ja püsimeiki rannas ja pidudel uhkusega demonstreerida, kuid täiesti sobimatu aeg antud protseduuri teostamiseks.

Selline püsimeik, mis aastatega ei muutu, on tegelikult tätoveering. Kuidas aga saab püsimeigist tätoveering? See juhtub valesti valitud sügavusest, kuhu värv viiakse. Naha pealmised kihid  epidermis ja dermis on meistri jaoks põhilise tähtsusega. Värvi sattumisel dermisesse on tulemuseks armkoe tekkimine, seega tätoveering, mis on eluaegne.

Selles kihis asub hulgaliselt verekapillaare, mis lisavad punast värvi igale tätoveeringu tegemisel kasutatud pigmendile ning põhjustavad ohtra veritsuse protseduuri käigus. Siit need ebameeldivalt sinised ja määrdunud pruunikad-rohekad tätoveeringud.

Müüt nr 2 – korraliku tulemuse saamiseks tuleb püsimeiki teha mitu korda.

Hea meister teeb korraliku püsimeigi esimese korraga. Enne aasta möödumist tuleb teine kord ette ainult erandjuhtudel. Küll on soovitav tulla end meistrile näitama nelja nädala pärast, veel lihtsam on saata fotosid. Meister otsustab püsimeigi korrigeerimise vajaduse koos teiega. Siiski on kavalaid „meistreid“, kes keelitavad klienti mitu korda protseduuri kordama ja üritavad sellega rohkem raha saada. Olge tegija valikul tähelepanelikud. Küsige, millal ja kus on püsimeigi spetsialist õppinud, mis aparaadiga ta tööd teeb, kust ostab värve, kas nõelad on teravad või tömbid, millal käis viimati korduskoolitusel.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised