Suvi, päike, mererand, puhkus, tätoveering ja püsimeik

Suvi on parim aeg, et oma tätoveeringut ja püsimeiki rannas ja pidudel uhkusega demonstreerida, kuid täiesti sobimatu aeg antud protseduuri teostamiseks.

Tekst: Jelena Zaitseva, püsimeigi meister-koolitaja

Miks aga mitte suvel? Teeme pisut matemaatikat: meie n-ö päris suvi on lühike (kuni 4 nädalat), tätoveeringu või püsimeigi järgne naha täielik taastumine võtab sama palju aega. Milleks siis end suvest ilma jätta ja teiste suvenautijate kõrval piltlikult öeldes haavu lakkuda? Püsimeigi ja tätoveeringu tegemiseks, parandamiseks või eemaldamiseks on ideaalne aeg sügise esimestest päevadest varakevadeni.

Teie lahkel loal pakume teile suvist lugemist, mis peaks olema kõigile teada-tuntud. Aga kas see ikka on nii?

Müüt nr 1 – kui püsimeik on korra tehtud, siis nii jääbki.

Korralik meister hoiatab teid alati püsimeigi lühikese kestvuse suhtes ja ei jäta selgitamata, et see protseduur vajab aasta pärast värskendamist. Selles on püsimeigi võlu, sa ju muutud aastaga ja samuti muutuvad veidike ka näojooned. Väiksema aja- ja rahakuluga (põhikuju on juba olemas) teeb meister püsimeigi värskendamise, et taas oleks kaksteist kuud hooleta. Tahad nutad, naerad, liguned vihma käes, higistad saunas või trennis, pladistad ujulas või meres – sa oled ikka meigitud.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised