Anna Grace Saar, jumestuskunstnik

Foto: Martin Dremljuga

KUI PEAKSIN VÄLJA ANDMA OMANIMELISE LÕHNA, siis oleks see seonduv kas mingi reisi, koha või inimesega. Kui ma ostan endale parfüümi, siis jääb see alati meenutama mulle seda hetke ja kohta. Ma mäletan ühte konkreetset Clinique’i parfüümi, mida mu tädi kandis 90ndatel. Iga kord, kui tunnen selle lõhna, meenutab see mulle mu lapsepõlve. Minu endanimeline parfüüm on juba paraku olemas. Aga kui looksin ise Amazing Grace parfüümi, siis oleks see veidi magus, värske, õrnalt kaneelikas ning pisut boheemlasliku maiguga.

MINU LEMMIKPARFÜÜM ON aastaajast sõltuv. Selle suve lemmikuks oli Hermès, Eau de Rhubarbe Ecarlate. Pärast trenni meeldib peale pihustada Victoria Secreti kehaspreid Blush. Talvel meeldib natuke tugevama lõhnaga Chaneli Coco Mademoiselle.

 

Tiiu Kaarlõp, räppar

Foto: Kersti Niglas

KUI PEAKSIN VÄLJA ANDMA OMANIMELISE LÕHNA, siis see oleks kirglik, metsik ja ajaks kõikide noormeeste pead sassi. See oleks loomulikult pakendatud sädelevasse ükssarvikukujulisse pudelisse ning kaasa tuleks hoiatussildike, kus on kirjas, et seda lõhna enesele peale piserdades soovitame kaasas kanda kaigast, millega liiga pealetükkivaid kosjalisi korrale kutsuda.

MINU LEMMIKPARFÜÜM ON nahasõbralik ja looduslik kookosõli, mille lõhn on lausa joovastavalt hea! Mina igapäevaselt parfüümis ei kümble, kasutan seda vaid siis, kui lähen välja peole või esinema, seega eelistan tugevaid, mahlakaid ja erilisi lõhnu. Hetkel on lemmikuteks jäänud Chaneli Coco Mademoiselle ja Yves Saint Laurent’i Mon Paris.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised