Uurisime tuntud Eesti nägudelt, millised on nende lemmikparfüümid läbi aegade ning kui nad peaksid välja andma omanimelise lõhna, siis milline see oleks.

 

Mari-Liis Jõgeva, laulja

Foto: Laura Nestor

KUI PEAKSIN VÄLJA ANDMA OMANIMELISE LÕHNA, siis oleks see naiselik, sensuaalne, kindlasti mitte magus, omanäoline, pigem natuke mõrkjas.

MINU LEMMIKPARFÜÜM ON Memo Quartier Latin ja vana hea Yamamoto Yohji Yohji. Neid lõhnu kandes võid kindel olla, et need on erilised.

 

Liina Stein, disainer

Foto: Janne Luigla

KUI PEAKSIN VÄLJA ANDMA OMANIMELISE LÕHNA, kõneleks see armastuse keeles. Salapäradest, püüdmatusest, ootusärevusest ja tuhandvarjunditest. See parfüüm oleks sümbioos looduse lihtsast ilust ning hingemaailma keerdkäikudest.

MINU LEMMIKPARFÜÜM ON tugeva iseloomuga, kuid mitte esiletükkiv. See peab õhkama vaevutajutavate nüansside salapärast ja naturaalset värskust, mille märkamiseks tuleb olla tähelepanelik ning süvenenud. Nende hulka kuuluvad näiteks Chanel Chance ning Coco Mademoiselle.

 

Merlyn Uusküla, lauljanna

Foto: Ardo Kaljuvee

KUI PEAKSIN VÄLJA ANDMA OMANIMELISE LÕHNA, siis oleks see kindlasti tehtud lähtuvalt sellest, et inimesel oleks seda mugav kasutada ja see oleks ikkagi universaalne lõhn. Tugeva aroomiga õhtulõhna, mida inimene kasutaks võib-olla kord kuus pidulikul sündmusel, ma ilmselt ei teeks. Minunimeline parfüüm peaks sobima nii õhtusse kui ka päevaks. Lõhnapudel peaks olema samuti hea disainiga, mitte kulda karda täis ja hiigelkorgiga, mida võimatu käekotti panna.

MINU LEMMIKPARFÜÜM ON hetkel Chanel Change, kuna see on üks vähestest lõhnadest, mis sobib nii päeva- kui õhtulõhnaks. Kuna ma reisin tihti ja olen liikuva elusstiiliga, siis tuleb kodust lahkudes teha ka lõhnavalik kapiäärelt ning tihti jääb just see lõhn valikusse. See parfüüm on selline mõnusalt kerge aroomiga, kuid samas on sellel iseloomu. Samuti on pudelidisain väga õnnestunud just kaasavõtmise seisukohalt, mahub ilusti reisikotti või käekotti.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised