HEI, KOSMEETIK! Võta osa esteetilise kosmeetikamaailma rahvusvahelisest seminarist!

Koolituse lektoriks on meditsiiniline kosmetoloog Kristine  Jokobsone Lätist. Tegemist on suure kogemustepagasiga kosmetoloogiga, kel taskus ka rahvusvahelise koolitaja paberid ning kes on osalenud ka mitmetel rahvusvahelistel seminaridel ja kongressidel.

KOOLITUSELE REGISTREERIMISEKS HELISTA INFOTELEFONILE 6580 181 VÕI SAADA E-MAIL SALONG@ILUKS.EE!


KOOLITUSE AJAKAVA:

10.00 teoreetiline osa
*Näidustused/vastunäidustused, happehoolduste kombineerimine injektsioonmeetoditega.
*Hooldused problemaatilistele nahkadele  alfahüdroksihapetega.
*Psoriaasi ja rosaatsea naha hooldus hapetega.
*Triklooräädikhappe koorija. Näidustused/vastunäidustused. Retinoolkoorijad koos triklooräädikhappe koorijaga.
*Меsoteraapilised preparaadid tööks kehal ja näol. Tehnilised aspektid.
*Hüaluroonhape ja tema roll nahas. Näidustused/ vastu- näidustused mesoteraapia hooldustele. Meso kombineerimine teiste esteetiliste protseduuridega. Hoolduste protokol.
*Glutathion – uus toimeaine esteetilises kosmeetikas ja meditsiinis. Võimas antioksüdant, helendav toode kõikidele nahatüüpidele. Keemiline koorimine ja mesoteraapia Glutathioniga  MCCM Medical Cosmetics-lt. *Biorevitalisatsioon näole, kaelale ja dekolteele hüaluroonhappega. Teoreetilised ja praktilised erisused erinevate hüaluroonhapete vahel.
*Hüaluroonhapped mesoteraapiaks ja biorevitalisatsiooniks.
13:00 – 13:45 vaheaeg
13:45 – 17:00 praktiline osa
*Keemiline koorimine vastavalt nahaseisundile ja vajadustele
*Noorendav hooldus “Śampanjaga“ kurnatud nahale C vitamiini, viin- ja sidrunhappega
*Injektsioonprotseduur


Meso logoRahvusvaheline registreeritud kaubamärk  MCCM, ettevõtte Mesosystem poolt, kes omab pikaaegset kogemust meditsiiniliste aparaatide ja ravikosmeetika tootmisel. Ettevõte on püstitanud oma eesmärgiks toota kõrgtehnoloogilisi, esteetilise ja meditsiinilise tervise -ja ilutooteid. Ettevõtte edukus tugineb isikliku labori poolt läbiviidud uuringutel ja osalemistel uute toimeainete väljatöötamisel. Kaasaegne tehnoloogia ja pikaaegne kogemus tagavad, et MCCM garanteerib innovaatilise ja kõrge konkurentsivõimega laia valiku tooteid ja aparaate, täites kõiki EU kvaliteedi ja standardite nõudeid. МССМ,kui iseseisev kaubamärk on turul aastast 2006. Tootevalikus on lai sortiment mesopreparaate, happekoorijaid ja hooldustooteid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised