LÄHED JUUKSURISSE? LOE ENNE SEDA: 5 asja, mis su juuksuri hulluks ajavad
Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

#1 Sätid ise oma juukseid koguaeg

Juuksurid lähtuvad lõikuse ja soengu juures eelkõige sellest, millist tüüpi juuksed sul on ning mis su näokujuga kokku sobib. Kui juuksur sul fööniga juukseid kuivatab, siis lase juuksepiiril olla seal, kus see loomulikult olla tahab. Ära topi juukseid pidevalt kõrva taha või säti juuksepiiri vastumeelselt teisele poole. Tihti ongi nii, et see kuidas su juuksed hoiavad loomulikult, on sulle kõige paremini sobiv. Usalda oma juuksurit.

#2 Jääd hiljaks

Mitte miski ei häiri juuksurit rohkem, kui see, kui sa hiljaks jääd. Nemad teevad omalt poolt kõik, et graafikus püsida. Kui hilined, ei ole juuksuril su peale enam nii palju aega ja ta peab kiirustama. Ja see mõjutab ka kõiki teisi kliente, kuna tõenäoliselt peab juuksur ka nende ajast veidi üle minema.

#3 Eeldad, et juuksur on ka lapsehoidja

Juuksurisalongid ei ole üldiselt head kohad lastele. Kõik need aurud ja juukselaki pahvakad ei mõju lapsele hästi. Pealegi on salongis palju teravaid kääre, tuliseid lokitange ja värvitotsikuid, mille laps võib lihtsalt kätte saada. Ning teiseks administraator ei ole seal selleks, et sinu lapse eest hoolitseda. Kõige hullemad on lapsed, kes mööda salongi ringi jooksevad!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised