Suurepärane võimalus osaleda Anti-Age innovaatilisi meditsiinitehnoloogiaid tutvustavas meistriklassis koos Neoglis dermatseutika looja ja arendaja Mauro Mandozziga. Ainult ühel päeval! Ainult ühel seminaril, kus avaneb võimalus õppida tundma uusi preparaatide tootmistehnoloogiaid, nende kohest toimet nahale ja kombineerimist teiste meetoditega: Neoglis dermatseutika koos hüaluroonhappe preparaatidega.

 

NEOGLIS – OMA ALA TIPPKLASS

Firma Neoglis ajalugu on lahutamatult seotud kosmeetikavahendite koostisse kuuluvate ja protseduuridel kasutatavate selektiivsete toimeainete farmatseutilise uurimisega. Firma tegevusvaldkonna moodustavad sünteesi produktina saadavad toimeained, tõhusad ja ohutud molekulid ning rida keerukamaid probleeme. Firma Neoglis uurimisgrupi ning Itaalias asuva teaduslabori traditiooniliseks tegevuseks on kosmeetikavahendite pidev teaduslik arendamine, et anda vastuseid ja lahendusi klientide üha kasvavatele nõudmistele.

 

TULE TUTVU SELLE ALA MEISTRIGA!

Sind ootab ees mitte ainult huvitav suhtlus ja tutvumine uute metoodikatega. Sinust võib saada modell meistrile. Mauro Mandozzi juhendamisel viivad assistendid Neoglis dermatseutikavahendeid kasutades läbi mitmeid protseduure. Nii saad sina professionaalina koheselt hinnata preparaatide toimest saadavat mõju.

 


Registreeru juba nüüd ja saad osa järgmistest eelistest:

  1. Tutvus ainulaadse isiksuse ja brändi Neoglis dermatseutika rajajaga;

  2. Tutvumine esimeste hulgas innovaatiliste näo- ja kehahoolduspreparaatide ja metoodikatega;

  3. Iga seminaril osaleja saab sertifikaadi selle läbimise kohta.

  4. Sulle mõeldud lisaboonuste hulgas on osalemine kiirloteriis, mille tulemuseks on sooduskupongid koos individuaalse boonuse õigusega soetada mistahes koguses Neoglis dermatseutika tooteid.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised