Järjekordselt on käes see aeg, mil kõik soovid võivad täide minna. Toome teieni selle talve kõige ägedamad kingiideed – olgu need siis perele, sõbrannale, kallimale või hoopis iseendale!

1. Endise modelli Audrey Kitchingu poolt loodud Crystal Cactuse valikust leiad maagilisi kingitusi, mis on mõeldud sinu kehale ja hingele. Ehted,eliksiirid, raamatud ja kõike muud. Siin on avastamist küllaga ja oi kuidas tahaks kõike seda ka endale!

Shoppa siit: https://goo.gl/TrgUqC

 

2. Gurmeeteater ehk üks tõeline elamus! Saa osa mängulistest teatritükkidest, samal ajal imemaitsvaid roogi nautides. Valikus on Raudne õhtusöök, kus põimuvad Mihkel Raua aegumatu muusika ja tippkokk Matti Jämseni kolmekäiguline gurmee. Võibolla huvitaks sind hoopis Patuste õhtusöök, mille interaktiivne põnevuskomöödia teeb kindlaks, et saad kingitusest tõelise wow efekti.

Shoppa siit: https://goo.gl/dwnzHX

 

3. Ühele toidunautlejale perfektseks kingituseks on The Spicery 3-kuine subscription box, mille raames saadetakse kingituse saajale iga kuu üks karbike. Sealt võib leida ühe üllatusriigi köögist inspireeritud retsepte,vürtse ja toiduaineid. Kokkamine pole kunagi nii lõbus olnud!

PS! Tellida saab ka Eesti aadressidele.

Shoppa siit: https://goo.gl/Eyu25n

 

4. Kingi Eesti disaini, mida leiad näiteks Les Petites disaini poest. Kunstiarmastajale näiteks üks äge print nagu näiteks see Elina Kasesalu “Panda”.

Shoppa siit: https://goo.gl/ACuhNE

 

5. Feather&Down ehk hea uni pudelis. Selle brändi imearmas kollektsioon teeb kindlaks, et magad paremini kui kunagi varem. Valikust leiad padjasprei, unepalsami, unemaski, küünlad ja erinevad õlid.

Shoppa siit: https://goo.gl/B1SZNM

 

6. Disaini oma enda parfüüm! The Perfume Studio pakub kinkekomplekti erinevatest eliksiiridest, aroomidest ning personaliseeritud lõhnapudelist. Selline kingitus poeb kohe kindlasti iga naise südamesse.

Shoppa siit: https://goo.gl/62s1W6

 

7. Anna oma ideedele vägev vorm Hele keraamika ateljees. Kingitus nii sinule kui ka sõbrannale või kallimale – üks tõeliselt lõbus keraamikakursus kahele. Valmista oma soovidele vastav sisustuselement, mille sarnast ei ole mitte kellelgi teisel!

Shoppa siit: https://goo.gl/FNwLe1

 

8. Moearmastajale ei ole paremat kingitust kui üks neist aegumatutest raamatutest nagu Christian Diori “The Little Dictionary of Fashion” või Edithi Headi poolt kirjutatud”How to Dress for Success”…

Shoppa siit: https://goo.gl/u4TNzZ

 

9. Üks imearmas kommikarp, mille sees ei ole vaid tavalised kommid. Boomf laseb sul valida enda või sõbranna Instagrami fotod ning seejärel prinditakse need sinu valitud maitsega šokolaadidele või vahukommidele..mmm!

Shoppa siit: https://goo.gl/FBCE53

 

10. Prosecco advendikalender… Kellele siis selline kingitus ometigi ei meeldiks? Jah, palun!

Shoppa siit: https://goo.gl/zYmB75


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised