Rokkbänd KOBRA kutsub inimesi üles naiste varjupaigale annetama
Ansambel KOBRA esimene live-kontsert toimus vahetult enne naistepäeva 6.märtsil ning kogu kontserdi tulu annetas ansambel Eesti Naiste Varjupaikade liidule.
Bändi solist Margus Vaher kutsub üle naisi hoidma ja toetama: “Julgustagem neid naisi, kelle elu ja kulgemist varjutab kodune füüsiline või vaimne vägivald, destruktiivsetest suhetest lahkuma. Just seetõttu otsustasid bändiliikmed, et nende esimene live kontsert toimub naiste turvakodu toetuseks ning sinna annetati ka kogu saadud piletitulu. Esitasime endale küsimuse, mida meie viie mehena saame omalt poolt teha, et veidikenegi meie ühiskonnas aidata omalt poolt neid, kelle enda hääl on vaevukuuldav. Nii saigi üheskoos vastu võetud otsus, et me ei avalda teotust mitte ainult sõnades, vaid ka tegudes,” sõnas Vaher.
Ühtlasi kutsub bänd üles ka teisi enda panust andma, et nii füüsilist kui vaimset vägivalda meie ühiskonnas oleks vähem ning et need, kes selle all kannatavad, saaksid parimat võimalikku abi. Eesti Naiste Varjupaikade Liidu a/a Swedbankis on EE722200221047713249. Abiks on iga väike panus, sest paljude heade inimeste väike panus teeb kokku suure.
 
Ansambel KOBRA heategevuskontserdist on ka jäädvustus, mida saab näha nende värske singli “Veidi veel” muusikavideos. Bändi kuuluvad laulja Margus Vaher, bassist Mart Veski, kitarrist Erkki Reimann, klahvpillimängija Tarmo Sillaots ja eesti roki raskekahurvägi trummar ja vokalist Eimel Kaljulaid.
Vaata videot: https://www.youtube.com/watch?v=NGlWVo99oE8


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised