Rahvusvaheline ehtemess toob Tallinna ehtesära üle kogu Euroopa

Osalemas on disainereid Soomest, Lätist, Leedust, Inglismaalt, Eestist ja ka mujaltki. Särava pärlina võime uhkusega välja tuua Society of Design Craftsmen’i liitu kuuluvad Karen Lesteri, kelle disainis on ühendatud keraamika ja tekstiili erinevad tehnikad, mis loovad skulptuurilisi ehteid.

Samuti on messil esindatud Saara Ruskola – Soome ehtedisainer, kelle värske säraga looming räägib silmapaistvaid lugusid. Lisaks esindab Amber Leather Leedu kaunist merevaigukunsti, Hans Kristian Mänd eestimaist metalli- ja sepakunsti ilu ning Läti disainer Anna Fanigina bränd VERBA lihtsuse võlus valminud loomingut. Välja toodud nimed on vaid mõned, kes üllatavad ehete-ja aksessuaaridega.

Messil toimuvad ka meelelahutuslikud moeshow’d, interaktiivsed töötoad ning ilu ja kunsti teemanurgad, kus iga külastaja saab nii lõbusalt aega veeta, osalejatega tutvuda kui ka informatiivset teavet.

Hoia pilk peal messi sotsiaalmeedialehel www.facebook.com/jafair.eu/, et olla kursis osalejate, üllatuste ja kogu messil toimuvaga!Külastajad saavad tasuta messipääsme lehelt www.jafair.eu/copy-of-for-visitors. Kohapeal on pileti hind 3€


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised