Püsimeigi eemaldamine on protsess, mitte protseduur

Mida teha, kui püsimeigiga saavutatud tulemus ei vasta ootustele? Loe, mida sarnase ebameeldiva olukorraga ette võtta.

Kuna tegemist on siiski oma näoga, siis peaks kõik pakutavad võimalikud püsimeigi eemaldamise variandid läbi kaaluma ja selleks, et jõuda otsusele, millist meetodit kasutada, soovitaksin konsulteerida mitme erineva spetsialistiga, kindlasti ka laserkliiniku meedikutega.

Kuidas käituda olukorras, kui näole on tehtud inetu püsimeik ning järgnevad protseduurid nõuavad lisakulutusi?

Kindlasti on kliendil õigus ebaõnnestunud püsimeigi teostajalt raha tagasi nõuda. Klienditeenindaja peab võtma täieliku vastutuse oma töö eest ning on kohustatud adekvaatselt reageerima kliendi pretensioonile. Tähtis on, et püsimeigi eemaldus toimuks aasta jooksul peale selle tegemist, kuna siis eemaldub pigment kõige kiiremini ja efektiivsemalt.

Mitte mingil juhul ei tohiks jääda ootama, et ebakvaliteetne püsimeik kaoks mõne aja möödudes ise. Paljudel juhtudel tekivad näiteks lisaks valele kulmukujule muudatused ka värvis. Seda isegi väga lühikese aja jooksul (näiteks 2-3 kuud), kus kulmud võtavad sinise, lilla, halli või punase tooni.

Kui kulmud on võtnud näiteks punase tooni, siis pikema aja jooksul, kui neid ei neutraliseerita üle mõne selleks ettenähtud värviga, muutuvad need veelgi punasemaks. (Värvidega üle katmine nõuab tegijalt koloristika ehk värviõpetuse põhjalikku tundmist, vastasel juhul võib püsimeik võtta ootamatu värvitooni.)


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised