PROFF testib: Diamond Lashes Gentle Cleansing Foam

Et sinu lainer, suitsusilm või ripsmepikendused alati laitmatult kaunid oleks, õpi tundlikku silmaümbruse piirkonda õigesti hooldama. Appi tuleb õrn puhastusvaht!

Testis: Helin Soosaar, Hair & Skin Ilusalongi ripsmetehnik

MIS JA KELLELE: õhkõrn puhastusvaht silmaümbruspiirkonnale, mis sobib meigi ja mustuse eemaldamiseks ripsmepikenduste kandjatele ning on ideaalne vahend meigi eemaldamiseks väga tundlike silmade ja eriti kuiva naha puhul. Seega võib kindlalt väita, et see sobib absoluutselt kõigile.

Koostiselt ei ole vaht rasune ega pane ripsmeid omavahel kokku kleepuma. Mõnusalt kerge tekstuur ei kuivata ega ärrita õrna nahka või silmi, muutmata neid uduseks nagu mitmete puhastustoodete puhul aeg-ajalt juhtub. Pumbaga pudel aitab tootel paremini värskena säilida ning ei lase bakteritel vedelikule ligi pääseda.

KASUTAMINE: toode tuleb pudelist välja õhulise vahu kujul, mistõttu kulub seda väga minimaalselt ja pudelist jätkub kauaks. Vahtu võib ripsmetele nii vatitampooni kui sõrmedega peale kanda, kuid siiski ei tasu silmi puhastamise ajal väga tugevalt hõõruda – piisab õrnalt masseerivatest-patsutavatest liigutustest.

EFEKT: ripsmed ning -pikendused saavad korralikult puhastatud, mis aitab ennetada võimalike ärrituste ning silmapõletike teket. Samuti soodustab selline puhastamine ripsmepikenduste paremat püsimist, sest ripsmetele kogunev rasu ja tolm kipuvad liimikinnitusi rikkuma.

LÕHN: väga neutraalne ja tagasihoidlik, pigem värske.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…