ÕPI KEHAKEELT LUGEMA: 9 märki, mis näitavad, et ta on sinusse armunud
Foto: Shutterstock

#1 Tema pupillid on suured

Siin on kaks varianti – te olete kas väga pimedas kohas või siis on ta sinusse armunud. Kui inimene on kellestki sisse võetud ja talle keegi meeldib, siis keha üks reaktsioonidest on see, et pupillid lähevad suuremaks.

 

#2 Ta kergitab kulmusid

Kipub olema nii, et kui inimesele miski meeldib, siis kergitab ta oma kulmusid. Seega kui sa temaga räägib ja märkad, et ta oma kulmusid tõstab, siis ta tõesti kuulab sind huviga ja võtab sind tõsiselt.

 

#3 Ta näitab esihambaid

Umbes alates viieaastasest saadik ei naera mehed nii, et nende esihambad näha on. Kui just tõesti pole midagi väga naljakat. Ta ei pea igal kohtingul niimoodi naerma, kuid kui teil on tõeliselt lõbus kohtumine, siis vaata, kas näed teda hambaid paljastamas. See tähendab, et ta tõesti naudib sinuga koos olnud aega ja tal on väga tore.

 

#4 Ta lukustab oma pilgu sinu näole

Ja see ei tähenda, et ta peaks koguaeg sulle silma vaatama, see oleks isegi veidi hirmutav. Pigem las ta vaatab sulle silma ning vahepeal laseb pilgu ka su ninale ja suule.

 

#5 Sinuga vesteldes nõjatub ta sinu poole

Kui tegemist on lärmaka baariga, siis on see täitsa loogiline, et sinu jutu kuulmiseks tuleb tal sinu poole kaldus olla. Kuid kui tegemist on vaikse kohaga ning sinuga vesteldes on ta siiski sinu poole kaldu, siis tähendab, et sa tõesti avaldad talle muljet.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised