TOP vead, mida jumestuskreemi kasutamisel tehakse

Suure tõenäosusega teed neid vigu sinagi!

Tekst: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

Õige jumestuskreemi valimine on aluseks ilusa meigi tegemisel. Kuid see samm võib sinu meigi juures ka kõige raskemaks osutuda. Toome sinuni viis levinumat viga, mida jumestuskreemi kasutamisel tehakse.

Valid oma nahaga täpselt sama tooni jumestuskreemi

Paljud naised valivad täpselt oma nahatooni värvi jumestuskreemi ja pole pärast selle tulemusega rahul. Tuleks valida aga veidi oma nahatoonist soojem toon (kollase või kuldse alatooniga) – eriti kui oled väga heleda näonahaga või tegemist on vananeva näonahaga. Abiks on ka sooja alatooniga põsepuna kasutamine.

Kasutad liiga paksu jumestuskreemi

Pole vahet, kas soovid varjata kortsusid, vistrikke või iluvigu – liiga paks jumestuskreemi kiht toob tegelikult nahatekstuuri erinevustele veelgi rohkem tähelepanu. Selliste iluvigade varjamiseks, kasuta peitepulka. Jumestuskreem ühtlustab näonahka ning peidab nahapoorid.

Kasutad vale konsistentsiga jumestuskreemi

Olenemata sellest, millist jumestuskreemi sa kasutad, peab see sinu nahaga ilusti ühtlaseks sulanduma. Nii on tulemus loomulik ja ei mõju liiga raskena. Kuiva nahatüübi jaoks võib puuderjas ja paks jumestuskreem jääda pooridesse ja kortsukeste vahele. Vedelad jumestuskreemid ei sobi aga rasusele nahale, kuna jätavad näo läikima.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Dramaatilised silmapliiatsi trendid

Tänavune kevad on suurepärane, et värskendada oma silmapliiatsi kasutamise ampluaad. Ükskõik, kas seni oled eelistanud klassikalist kassisilma või lihtsalt silmi…