Kõigile, kes te olete moesõbrad, on uudis – alates 4.10 kuni 10.10 toimub taaskord Moekunstikino. Kokku näidatakse üheksat erinevat filmi. Nendeks on McQueen, Westwood: punkar, ikoon, aktivist; Kusama: lõpmatus; Kollane on keelatud; Mida mehed kannavad; Christian Audigier alias Vif; Moetööstuseülestõus; Täiuslik suurus 14 ja Christian Dior kavandid.

 

Mood puudutab meid kõiki – kas me seda endale tunnistame, on juba eraldi teema. Me kõik teeme moevalikuid – millised püksid või pluusi või seeliku endale järjekordselt ostame, millise brändi kollektsioonide hulgast valiku teeme, millistesse kauplustesse sisse astume. Kas me teame, kes välja valitud rõivad disaininud on? Uurime, kus ja kuidas need valmistatud on? Tunnetame materjali? Oleme teadlikud moetarbijad? Või lööme käega ja ütleme, et mood jätab meid täiesti külmaks – ja ometi peame endale aegajalt uued rõivad ostma ja igal hommikul nende hulgast midagi selga valima.

 

Moefilmide festival MoeKunstiKino on Sulle abiks – toome ekraanile värskeima valiku viimase aasta jooksul valminud dokumentaalidest, mis aitavad sul moemaailmaga paremini kursis olla ning moodi (veel rohkem) armastama hakata. Näha inimesi, kes on oma elu pühendanud moele, tunda koos nendega kirge ning mõista, miks mood oluline on.

Täpsemat infot saate lugeda siit


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised