Mis asi on GYM SKIN? Ja miks loetakse seda hooaja trendikamaks meigivõtteks?

Tervislikku eluviisi peegeldav särav ning "trennijärgselt higine" nahk on kevadsuviste moelavade lahutamatu osa.

Toimetas: Kristiina Virt / allikas: Vogue
Foto: Shutterstock

Vaieldamatult oleme viimasel ajal kõik muutunud oma välimuse suhtes palju teadlikumaks. Paljud tuntud kaunitarid ning ilugurud üritavad nüüd oma päevaplaani mahutada kvaliteetse 8-tunnise iluune, jätavad suitsetamise maha, tunnevad huvi Detox-dieetide vastu ning vahetavad oma kunagisi lemmiktrenne boksi vastu, mis on Gigi Hadidi ja Adriana Lima kadestamisväärse vormi põhjuseks. Mitmed nimekad disainerid teevad koostööd spordibrändidega, luues põnevaid ning inspireerivaid spordirõivaste kollektsioone. Järjest rohkem naisi imetleb salaja Instagramistaaride prinke tagumikke (ja loomulikult üritavad isegi samu tulemusi saavutada). “Healthy is the new sexy” on lipukiri, mida sel hooajal ei saa kohe kuidagi kahe silma vahele jätta.

Vaatame näiteks Victoria Beckhami, Chloé ja Gucci moeshow modellide meike, mis tunduvad olevat niisked ja mida iseloomustavad roosakalt õhetavad põsed. Giambattista Valli kollektsiooni esitluse eel modellidele meike teinud meigiguru Val Garland nimetas antud meigisuuna GYM SKIN’iks. Ei mingit ripsmetušši, lainerit või isegi meigipõhja, isegi huuled peavad jääma loomulikuks (piisab ainult hügieenilisest huulepulgast, naturaalset tooni läikest või kreemjast huulepulgast). Kogu meik peab nägema välja selline, nagu tuleksid otse jõusaalist või oleksid äsja käinud metsavahel sörkimas. Nahk peab kumama ja tunduma justkui pisut higine olevat.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Dramaatilised silmapliiatsi trendid

Tänavune kevad on suurepärane, et värskendada oma silmapliiatsi kasutamise ampluaad. Ükskõik, kas seni oled eelistanud klassikalist kassisilma või lihtsalt silmi…