Foto: Shutterstock

JÄÄR

Tugevused emana:

Enesekindlus, tugev iseloom, kartmatus

Nõrkused emana:

Vihahood, tihti oskamatus näha laiemat pilti, enesekesksus

Emaks olemise stiil:

Tere, sõdalasest ema! Sa teed kõike temperamendiga ja suure energiaga. Jäärad suhtuvad elus kõigesse nau oleks see elu või surma küsimus ehk siis täie tõsidusega. Igas Jäära tähtkuju naises on peidus diiva ning sellise enesekindlusega saad sa lapse kasvatamisega suurepäraselt hakkama.

Kuid sinu liigne enesekindlus muudab sind ka veidi enesekeskseks. Kuid emaks olles pead sa lapse huvid alati enda huvidest ettepoole tõstma. Samas pead jätma aega ka endale, et mitte ennast ära kaotada. Kuid sellega sul probleeme olla ei tohiks!


SÕNN

Tugevused emana:

Stabiilsus, hea maitse, mõistlikkus, töökus

Nõrkused emana:

Tujude kõikumine, materialistlik, liialt leebe

Emaks olemise stiil:

Vahel kipud sa liialt üle muretse lapse pärast. Kuid kui oled kindel, et kõik on hästi, siis läheb alles tõeline pidu ja lust lahti. Igas Sõnni-naises on peidus tibake vanamoodsat tüdrukut, kel on omad põhimõtted, mida ta elus jälgib. Sinu lapsed peavad kindlal kellaajal magama minema ja reegleid jälgima, kuid kui jällegi on näiteks nende sünnipäev, siis korraldad parima peo.

Sõnn on rahaasjades täpne ja tark kulutaja. Sa usud investeeringutesse. Seepärast usud, et kui õpetad oma lapsele häid kombeid, tarkuseid ja jagad palju armastust, tuleb see elus talle pärast vägagi kasuks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised