Aasta hakkab lõppema, kuid mida toob aasta 2018 suhete ja armastuse osas?

JÄÄR

Kõige rohkem tunneme elus rõõmu ja oskame nautida neid asju, mille nimel oleme palju vaeva näinud. Ja sama kehtib ka suhete kohta. Kui soovid, et järgmisel aastal saaksid oma suhtes õnnevilju nautida, tuleb hakata suhte nimel vaeva nägema. Jäära suhtesse võib tulla väga suur ja õnnelik pöördehetk, kuid seda vaid juhul, kui nad on valmis suhte nimel tööd tegema. Viimane aasta on suhete osas pigem rohkem võtnud kui andnud. Kuid 2018. aastal on oodata suuri muutusi – kas leiad suure armastuse või kui see juba olemas, siis kihlud või abiellud.

 

SÕNN

Järgmine aasta on Sõnnidel täis romantikat. Päris abieluks sa veel valmis ei ole, kuid väga palju intiimsust ja imelisi hetki tuleb sul järgmine aasta kuhjaga. Sinu ellu võib tulla keegi, kes pakub nii emotsionaalset kui ka finantsilist tuge. Soovitus sulle järgmiseks aastaks on see, et ütle rohkematele asjadele “jah” ning tule oma mugavustsoonist välja – vaid nii leiab armastus ja õnn su üles.

 

KAKSIKUD

See on väga tore, et sa oskad väärtustada tõsist tööd, kuid see ei tähenda, et peaksid kõik lõbusad asjad elus tagaplaanile suruma. Leia mingi tegevus või viis, kuidas stressiga toime tulla – ja nii võid leida oma ellu kalli inimese. Hakka näiteks regulaarselt trennis käima või saa tihedamini sõpradega kokku. Sa oled alati tööle 100% pühendunud, kuid oma eraelu tuleb ka osata hinnata.

 

VÄHK

Ilmselt ei ole armuelu sinu vastu viimasel aastal väga armuline olnud. Kuid head uudised – 2018. aasta võib olla sinu jaoks aasta, mil  leiad oma armastuse. Selle aasta märksõnad sinu jaoks on armastus ja pikaajaline pühendumine. Sa püüad tuleval aastal pühenduda sellele, et sinu suhe oleks tugev ja turvaline. 2018. aastal jätad sa paljudele inimestele endast sügava mulje. Suur tõenäosus on ka sel aastal ka rasedaks jääda.

 

LÕVI

Järgmine aasta tegeled sa palju enda arendamise ja õppimisega. Ja seda seetõttu, et sul on ees kas suur karjäärimuutus või soovid oma tervisele rohkem tähelepanu pöörata. Kuid kuigi sul on enese arendamisega kiire, siis püüa hoida silmad lahti ka oma armuelu osas. Sel aastal õpid veelgi rohkem hindama ka oma peret. Püüa siis nende jaoks ka aega leida!

 

NEITSI

Sinu järgmine aasta on täis palju reisimist ja uusi paiku. Sul võib suhe tekkida kellegagi teisest rahvusest või siis lihtsalt teisest linnast. Ette võib tulla ka üheöösuhteid. Igatahes on Neitsi 2018. aasta märksõnad seiklused ja uued avastused ning seda nii laiemas mõttes kui ka suhetes.

 

KAALUD

Mõnikord on vaja tugevat raputust selleks, et märgata asju, mida sa varem pole näinud. Kui sa ei ole kindel, et oled praegu õnnelik, siis võta ette suur muutus – uus töökoht või kolimine või suhte lõpetamine. Ainult nii annad võimaluse lasta uued asjad oma ellu.

 

SKORPION

Sul seisab järgmine aasta ees välimusemuutus – see võib olla kas suur kehakaalumuutus või hoopis uue soeng. Aga see võib tähendada ka seda, et sa lihtsalt vahetad oma garderoobi välja. Uued muutused toovad ka uusi inimesi sinu ellu, nii et ole avatud ka uutele ja võib-olla veidi sinust erinevatele inimestele.

 

AMBUR

Selleks, et sinu armuelu saaks õitseda, peaksid eelkõige ennast armastama. Võta endale aega ja tee asju, mida armastad. Nii võid oma ellu leida kedagi, kellel on samad huvid kui sinul. Hinda ja väärtusta ennast, siis teevad seda ka teised.

 

KALJUKITS

Kuigi see võib tunduda sinu jaoks lame, siis on suur tõenäosus, et mingist sinu heast sõbrast saab sinu kallim. vahel ei märkagi me, et see, mida otsime, on kogu aeg meie silme ees olnud.
Või kui sa juba oled suhtes, siis muutub üks sinu sõber sinu jaoks veelgi kallimaks ja elu seos teid järgneval aastal veelgi rohkem kokku.

 

VEEVALAJA

Jah, ambitsioonikas peab olema, kuid vahel tuleb töö kõrvale panna ja suhetele keskenduda. Tihti võib liigne auahnus tööasjades hakata sinu puhul varjutama armuelu. Seega kui oled suhtes, siis leia oma kallima jaoks ka aega, vastasel juhul võib see teie suhtele saatuslikuks saada.

 

KALAD

Sinus on nii palju armastus ja 2018 on aasta, mil seda ka teistele laiali jagad. Mitte ainult oma kallimale, vaid ka sõpradele ja lastele. Sel aastal on sinu ümber palju õnne, armastust ja rahu. Õnnelik on see inimene, kelle kaaslane on Kalad!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised