Oma otsekoheste väljaütlemiste järgi tuntud lauljal ja seltskonnastaaril Margus Vaheril on varuks tore üllatus – nimelt jõuab juba oktoobri lõpus poelettidele tema esimene raamat  “Tee mehe südamesse”.

Arvatavasti on teist igaüks mõnda Marguse sulest ilmunud artiklit näinud või lugenud. Ka Ilugurus on meil olnud heameel tema suhteteemalisi sõnavõtte avaldada, kus populaarseimana köitis  lugejaid teema “Kuidas armastada naist?”, mida saab lugeda siin. 

Kes Margust veel hästi ei tunne, siis on tegu saare poisiga, kes  nägi ilmavalgust 16. jaanuaril 1984. aastal Kuresaares. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis filosoofiat ja teoloogiat. Laiem avalikkus teab Margust ilmselt lauluvõistluse “Kaks takti ette!” 2007. aasta võitjana ja Eurolaul 2008 finalistina.

Margus on pidanud edukalt Facebookis blogi “Mis tegelikult loeb?”  ning koos Eero Spriidi ja Jesper Parvega on mehed üheksa kuuga andnud koguni 45 ülipolulaarset show-elementidega etendust “Mida mehed tegelikult tahavad?”.

Tema esimene raamat “Tee mehe südamesse” ilmub 22.oktoobril.  Uue raamatu ilmumise puhul on Ilugurul privileeg iganädalaselt postitada  üks valitud lõik raamatust. Veel rohkem ootame aga seda, et Margus on lubanud ka lugejate küsimustele suhteteemadel vastata! Jääme ootele!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised