ÄGE VÕI RÕVE? Mänguasi neile, kes armastavad punne pigistada

Kas oled üks neist inimestest, kes saladuslikult punni-pigistamise videosid vaatab või iseendagi ebaühtlustest näppe eemal hoida ei suuda? Sel juhul on see mänguasi, mis meid tundide viisi lõbustada suudab just sinule ning pealekauba on tal ka imeline tagamõte.

Jah, lõpuks ometi on olemas võimalus, kuidas ilma iseenda nahka kahjustamata punne pigistada. Pop It Pal on välja tulnud mänguasjaga, mis meil lausa nii kaua pigistada lubab kui süda ihkab. Kahes nahatoonis saadavad mängukannid tulevad koos ainega, mis endast meie punnides olevat valget ollust kujutab.

Suur osa selle hullumeelse toote kasumist läheb kusjuures kiustamisvastastele heategevustele. Seega võid võidelda kiusamise vastu samal ajal kui võitled nende kunstlike punnidega. Akne on paratamatult miski, millega nii paljud inimesed nii koolis kui ka täiskasvanu-eas võitlevad. Peale selle on probleemne näonahk ja sellest põhjustatud kiusamine ka üks suurimaid põhjuseid, miks teismeeas noored enda naha eluks ajaks liigse meigi ja kemikaalidega ära rikuvad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised