Eesti Disainerite Liit_Estonian Association of Designers koostöös Disainiöö / Tallinn Design Festival on otsustanud 23. veebruari kuulutada disainipäevaks, ehk päevaks, mil tunnustatakse tublisid ja andekaid disainereid soetades nende loomingut. Kvaliteetsetest materjalidest nutikad ja kaunid kauakestvad tooted, mis on valmistatud disainerite endi või nende väikefirmade poolt Eestis, annavad emotsionaalse laengu ning eristuvad kindlasti oma väega anonüümsest masstoodangust, mille eetiline päritolu tihti ebaselge on. Olgu iga väiksemgi kodumaise toote ost hooandjaks töökatele disaineritele ja pisitootjatele!

Algatajad loodavad, et DISAINIPÄEVAST saab tore traditsioon, mil meie inimesed tutvuvad kohalike disainerite loominguga ning meie elukeskkonda väärtustavad aina rohkem Eesti disaintooted.

Disainipäeva raames avame Solarise Disainitänaval kell 12:00 ka disainiala. Kohapeal esitlevad oma uusimat loomingut: UUP design, Vilve Unt, Anu Rieberg, Liivi Leppik, Merle Randmäe (LÕÕM), Canna, uBent, Growert, Hvitolg, Lucky Laika, Katariina ehted, Kristi Liiva, Sunseekers, Sincerely Yours, Behäppi jne

Kell 17.00 esitleme uut kvaliteedimärgist “originaalne eesti disain” ning kuulutame avatuks Eesti disaini auhind Bruno / Estonian design award Bruno 2020 konkursi.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised