JUST SEEPÄRAST ON PRAIMER SINU MEIGIKOTIS ASENDAMATU!

Kui sina pole veel oma meigirutiini praimerit ehk aluskreemi sisse arvestanud, oled paljustki ilma jäänud. Saa teada, milliseid imesid see ilutoode meie nahaga tegelikult teeb.

Allikas: Geniusbeauty
Foto: Shutterstock

Siiani usuvad paljud naised, et nn. „meigieelsete protseduuride“ pealt võib raha ja aega kokku hoida. Tegelikult on aga praimeril palju eeliseid, nende hulgas rasuerituse kontrollimine, nahatooni silumine… kuid nagu ikka, alustame algusest.

Millist praimerit valida?

Praimereid on olemas nii kreemi, geeli, kui kompaktse aluspuudri näol. Lisaks võib neid jaotada ka värvi järgi: kaubanduse valikus on nii värvituid, nahatooni, kui ka teatud alatooniga variante. (Näiteks heleroheline praimer varjab ära punetuse.) Lisaks kõigele, võib erinevate praimeritega saavutada eriefekte, mati või nn. hüperniisutatud naha look’i – seega iga vajadus saab rahuldatud!

Kuidas praimerid „töötavad“?

Niisutavad päevakreemid pehmendavad nahka ning mitmed meigitooted, mida otse kreemile peale kanname, ei jaotu pahatihti nahal ühtlaselt, sest nahk jääb pealt pisut rasuseks. Praimer on parim vastus sarnasele probleemile. Sisaldades silikoonpolümeere, muudab praimer naha siledamaks, hõlbustab meigi pealekandmist ning soodustab selle püsimist terve päeva jooksul.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised