Kristel Aaslaid, Kerli Kivilaan, Teele Viira ja Josefine Vaher-Vahter USA luksusliku juuksehooldusbrändi videos!

Minutilistes klippides tuuakse esile Alterna toodete kasutamisel saadud tulemused, mis annavad kiire elutempo juures püsiva, lusksuliku ja särava tulemuse juuksehoolduses.  “Rohkete avalike esinemiste, fotosessioonide juures on oluline anda juustele maksimaalset turgutust toodetega, mis hoiavad juuksed silmnähtavalt säravad, siidised ja kaunid” ütles video tarvis modellidele juuksestilistikat teinud Alterna koolitaja, salon+ vanemstilist Keete Viira. “Alterna on selleks igati õige valik ning tore oli näha, et ka Teele, Kerli, Kristel ja Josefine armusid Alterna toodetesse.”

Alterna on USA’st pärit luksuslik juuksehooldusbränd, mille toodete väljatöötamise lähtekoht on vajalike toimeainete kliiniline tõestatus ja orgaaniline puhtus, looduslikkus ning kasulikkus. Alterna jaoks on oluline, et kõik toodete kasutamisest saadud tulemused oleks nähtavad ja juustes tuntavad juba peale esimest kasutuskorda.

Alterna tooted on saadaval kõrgklassi salongides ning müügil suuremate kaubamajade iluosakondades. Eestis leiab Alterna tooteid Stockmanni iluosakonnast, Tallinna ja Tartu  Kaubamajast, salon+ salongiketist ja paljudest teistest salongidest.

Vaata Eestis valminud reklaamklippe:

 

KRISTEL AASLAID:

 

KERLI KIVILAAN:

TEELE VIIRA:

 

JOSEFINE VAHER-VAHTER

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised