Laulja Kerli Kõiv on kirjutanud oma esimese raamatu „Haavatud jumalanna paranemispäevik“ just neile naistele, kes tunnevad, et nende tiivad on praegu veidi murtud. Teose kaante vahel on Kerli valusad kogemused ja konarlik paranemistee, aga ka talle kõige südamelähedasemad teadmised spirituaalsusest ning selle igapäevasest rakendamisest.

Raamatu uhke ja suurejooneline esmaesitlus toimub 29. novembril kell 19 Solarise Apollos. Lisaks Kerlile ootab sind mõnus õhtupoolik Blenderi smuutide, fotokioski, temaatilise kingiloosi ja Jörgen Paabu fotonäitusega. Pärast jätkub pidu Butterfly Lounge’is.

Oma meeleolukalt kirjutatud teoses õpetab Kerli, kuidas saada 30 päevaga üle südamevalust ja oma elu ohjad enda kätte võtta. Iga päev on pühendatud kindlale meeleolu ja enesehinnangut parandavale tegevusele ning soovitused on ülimalt mitmekülgsed, alates toitumis- ja trenninippidest kuni spirituaalsete õpetusteni välja.

„See raamat on kirjutatud minu enda konarliku paranemisteekonna jooksul. Annan sulle iga päev ühe nipi, et midagi enese armastamiseks ära teha,“ kirjutab Kerli. „Loodan, et saad minuga koos nii lahinal nutta kui ka pisarateni naerda, ning et saan sind aidata lähemale sellele, kes sa tegelikult oled – tõeline jumalanna.“

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised