KATRIN PIHELA: Mida uut ja huvitavat võib seekord messilt ILU SÕNUM leida?

Sügis on jälle märkamatult kätte jõudnud. Kõik uus saab minu jaoks alguse just sügisel. Algab uus kooliaasta, uus hooaeg moes, alguse saab uus messiaasta.

Igal sügisel kui värvid on läinud küpsemaks ja suvise kerguse asemel on kõik ümberringi kuidagi asjalikumaks muutunud – saabub sügisene ilumess. Sügismess on oma kevadisest väiksest õest tõsisem, keskendudes ilumaailma uudistele, professionaalsetele sarjadele, efektiivsetele iluprotseduuridele, tipptehnoloogiale ja innovatsioonile.  

 

Sügismess toob selgi aastal välja uued moevärvid. Seda eelkõige jumestuses ja juuksehoolduses, pakkudes paljudes stendides võimalust lasta end uute trendidega kurssi viia, omal nahal proovida ning koguda rohkelt ideid ja inspiratsiooni. Üha enam on ilutööstuses märgata vastandumist, üheltpoolt naturaalsus, teisalt suursugune glamuur ja silmatorkavad efektid. Looduslikud alterntiivid on juba omaksvõetud ka dekoratiivkosmeetika vallas ja nii leiate meigilalalt mõlemat- tõelist metalset glamuuri, 3D sära ja läikeid ning samas veganmeigitooteid ning nahka hooldavaid mineraalkosmeetikabände.

 

Meelelahtustööstus ja sotsiaalmeedia on loonud uued iluideaalid, mistõttu oma välimuse korrigeerimise aluseks pole enam niivõrd vajadus kui soov. Soov sarnaneda, olla ahvatlevam ja aksepteeritum. Uue põlvkonna tarbija vastuvõtlikkus välistele minapilti mõjutavatele teguritele ja valmisolek oma välimusega eksperimenteerida on suurem kui kunagi varem. Kiire elutempo juures saab üha enam määravaks protseduuride lihtsus, vähene ajakulu ja võimalikult kiire tulemus. Nii pakuvad messihallis mitmed stendid laia valikut kohese efektiga tooteid ja kiireid lahendusi pakkuvaid iluprotseduure. Kohal on oma ala spetsialistid, kes kõigile küsimustele vastavad ja nõu annavad. Kuidas kõige kiiremini soovitud tulemuseni jõuda.

 

Uueks mõisteks on saanud digitaalne ilu. Viimase 5 aasta jooksul on turule tulnud mitmeid nutikaid seadmeid, mis aitavad tuvastada naha seisundit ja monitoorida muutusi selles, valida õiget jumestustoodet, hinnata juuste olukorda ja valida hooldustooteid, katsetada uut soengut, mõõte keha erinevaid näitajaid ning kokkupanna personaalset ilurutiini või toitumis- ning treeningkava. Need nutiseadmed aitavad ka messil Ilu sõnum leida külastajate jaoks mugavalt parimad lahendused, mis just personaalselt neile sobiksid.

 

Kui mujal maailmas on juba 5-6 aastat väga populaarsed olnud Koreast pärit kosmeetikatooted, siis mõni aasta tagasi tekkisid esimesed Korea tooted ka siinsele turule. Sel aastal on neid messil väljas ligi 20-s stendis. Lai valik iluhooldustooteid, eksootilised komponendid, tõestatud efektiivsus ja taskukohane hind on ilmselt need argumendid, miks messil just need kosmeetikatooted ülevaadata tasuks. Leiate Korea ja Jaapani  ilutooted punase täpiga tähistatud stendidest.  

 

Samuti jätkavad võidukäiku ilumaailmas juba aastaid populaarsust kogunud multifunktsionaalsed ning innovatiivsete koostisosadega nahahooldustooted, mis lubavad kiiremat tulemust. Lubades lahendana igasugused nahaprobleemid ning nende teket ka ennetada. Üha rohkem on ilutoode ka raviva toimega ning nahaprobleeme ennetav. Soov olla ilus on asendnud sooviga kiiremini ja kauem parem välja näha, olla elujõulisem, värskem-puhanum, konkurentsivõimelisem. Selleks pakuvad messihallides sinise täpiga tähistatud stendid laia valikut ilukliinikute teenuseid, spetsiaalseid erihooldusi ja koduseks kasutamiseks mõeldud tooteid.

 

Väga paljude tarbijate jaoks on kaasaegne käsitlus ilust totaalselt muutunud. Terve ja enesega rahulolev on uus ilus. Vananemisvastase võitluse ja igavesti noor olemise asemel on paljude naiste eesmärgiks säilitada nooruslikkus ja tervisest pakatav värske olek, hingeline rahulolu ja tasakaal. Enesearenguteemade ning rohelist mõtteviisi toetava tootevalikuga saate tutvuda mõlemas kosmeetikasaalis rohelise täpiga tähistatud stendides.  

 

Ilu sõnum 2017 SÜGIS põhieesmärk on tuua külastajateni ilu-uudised laiast maailmast ning viia valitsevate trendidega. Messil tuleb esmaesitlemisele hulgaliselt uusi ilutooteid, mille leiate seekord oranzi täpiga tähistatud stendidest. Messi raames teevad intervjuusid ja tutvustavad ilumaailma uudiseid teile meie säravad õhtujuhid Iris Tomson ja Martin Haljaste.

 

Ilumaailm pole pelgalt naiste päralt, mistõttu oleme sel aastal rohkem tähelepanu pööranud ka meestele. Jälgides stendidel helesiniseid täppe, leiate üles tooted,mis spetsiaalselt meestele suunatud.

 

Kohaliku moedisainerite ja õmblusateljeede ala võtab teid avasüli vastu oma sügistalviste rõivakollektsioonidega, kus leiate nii igapäevaseid rõivaid kui pidulikke kelite. Ühtlasi on just messil Ilu sõnum saadaval mitmed samal nädal Tallinn Fashion Weekil esitlemisele tulevad kollektsioonid.

 

Messikeskuse viies saalis saab olema esindatud üle 260 firma ja ligi 800 kaubamärki. Uudistamist jagub nii professionaalidele, asjaarmastajatele kui ka neile, kes alles ilumaailmaga tutvust tegemas.

 

Loodan,et lahkute messihallist säravate silmadega ja rahulolevatena, sest me kõik teame, et ilu algab tegelikult seestpoolt! Kosmeetikat on lihtsalt kergem osta.

 

Ilusat sügist ja kohtumiseni messil Ilu sõnum 2017 SÜGIS !

Katrin Pihela

Messi Ilu sõnum projektijuht


 

Ootame teid :

13.10    10.00-19.00

14.10    10.00-18.00

15.10    10.00-17.00

 

Ilsmess_veebi_825x491-825x491

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised