Kalendermärkmikud, mis planeerimise sinu lemmiktegevuseks muudavad!

Kas mõtled vahel, et peaks oma elu järje peale saama, igast päevast viimast võtma ning oma aega sisukalt planeerima? Siiski tundub see peaaegu et võimatu hoida järge oma treeningutel, kohtumistel, söögikordadel ja ideedel, rääkimata igasugustest listidest, kus järjestame raamatuid, filme, üritusi ja kõike, mida süda teha ihaldaks. Hoia aga piip ja prillid, sest need kalendermärkmikud muudavad kõik eelnevalt mainitud lausa imelihtsaks!

CGD London Getting Things Done Planner
Shoppa siin: https://www.cgdlondon.com/products/getting-things-done-planner?variant=3401394520087
See märkmik on tõeline üks tõeliselt äge assistent, kes hoiab näppu peal sinu trennidel, toidukordadel ja isegi sellel kui palju vett sa päevas jood! Peale selle saad kirja panna isegi oma näomaskid ja seerumid, et tulemustel paremini silmapeal hoida. Ning otseloomulikult ei puudu sellest planeerijast ka shoppingu nimekirjad ja inspireerivad ütlused!

***
Fashion Notes by Triinu
Shoppa siin: https://store.fashionnotesbytriinu.com/products/fashion-notes-s-s18-planner
Siin märkmikus kohtuvad mood ja planeerimine. Ispireeri oma igapäevaseid tegevusi moekate ütlustega ning hoia järge oma söögi- ja joogikordadel. Lisaks annab see kalender sulle võimaluse seada igakuised eesmärgid, mida järjepidava planeerimise abil täide saad viia.

 

***


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised