Shot by Marek Metslaid

Oma garderoobidest panid põnevad moeleiud müüki ühenduse BLOGGERSMARKET alla koondunud tuntud Eesti blogijad: Aljona Eesmaa (http://www.behindthescenesprgirl.net), Anna Elisabeth Kaljuvee (http://www.annaelisabeth.net), Britta Talving (http://www.brittatalving.com), Helene Vetik (http://www.uustuus.ee), Kristjaana Mere (http://www.kristjaana.com), Liina Ütt (http://www.missliina.com), Lucine Ayanian (http://www.lucine-a.com) ning Mari-Liis Suvi (http://www.suvimariliis.ee).

“Külastajaid oli ka sel korral väga palju ning huvi blogijate moeesemete vastu on jätkuvalt suur,” sõnas Anna Elisabeth Kaljuvee. “Kuna meie üritust on alati saatnud suur menu ja järjekord ulatus ka seekord tänavale, plaanime #BLOGGERSMARKETi üritustesarjaga tulevikus kindlasti jätkata,” lisas ta.

#BLOGGERSMARKETi ürituse mõte on anda moodsatele rõivaesemetele ja aksessuaaridele, mis blogijate endi garderoobides seisma on jäänud, taaskasutuse kaudu uus elu. Lisaks annab antud üritus lugejatele ja blogijatele võimaluse omavahel kohtuda.

Vaata galeriist, kuidas seekordne #BLOGGERSMARKET möödus ning kes seda külastasid!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised