GALERII: Beautiful Me kehasalongi auhinnatud rullmassaaži nutisalong jõudis Tallinnasse ja Tartusse

21. ja 22. oktoobril avas Beautiful Me kehasalong oma salongid lisaks Pärnule ka Tallinnas ja Tartus. Nüüdseks on avatud kolm hubast ja igas linnas oma eripäraga salongi, mis pakuvad mõnusat äraolemist ja tõestatud toimega rullmassaaži nutisalongi põhimõttel.

Iga linna salong väärib ainuüksi oma atmosfääri poolt külastust, rääkimata veel rullmassaaži toimest. Beautiful Me kehasalongi rullmassaaž on ka kõige skeptilisemad mehed ja naised üllatuma pannud, sest toime on tunda juba järgmisel päeval.

Beautiful Me kehasalongi rullmassaaž toimib nutisalongi põhimõttel, see tähendab, et klienti juhendab ekraanil programm. Protseduuri läbija saab privaatselt nautida aega iseendale ja enda kehale. Tunniajasel protseduuril läbitakse 15 erinevat poosi, mis katab kogu keha efektiivse massaažiga, mis paneb kehas lümfi liikuma, millega omakorda keha väljutab sinna ladestunud mürkaineid ning vähendab paistetusi ja turseid.

Vale on arvamus, et rullmassaaž on pelgalt ülekaalu probleemide puhul vajalik. Beautiful Me kehasalongil on hulgaliselt kliente, kes on treenerid ning väga sportlikud. Kogemusele tuginedes võib öelda, et kehaümbermõõtude vähenemine on isegi kiirem kõhnematel ja sportlikumatel inimestel. Lümfide töö on keeruline ning paljud ei tea selle süsteemi olemasolust pea midagi. Kuid see on tähtsuselt veresoonkonnaga käsikäes käiv süsteem, mis sageli muutub “laisaks” ja oma liikumisega soontes ei vii kehast jääkaineid välja. Rullmassaaž just seda teebki, paneb lümfi liikuma ning viib jääkained kehast välja. Kuid väga tugev lihasmassaaž on teiseks tähtsaks omaduseks ning see on üheks põhjuseks, miks paljud sportlased seda protseduuri armastavad.
Rullmassaaž on Eestis veel vähetuntud kuid juba on paljusid arste, kes soovitavad seda erinevate probleemidega.

Loe lisa lümfisüsteemi ja rullmassaaži kohta Beautiful Me kehasalongi blogis.
www.kehasalong.ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised