Hotellis “Rocks Hotel & Casino” leidis aset modelliäri ja moemaailma suuremaid sündmusi Miss Fashion TV Model Awards.

Erinevate riikide edukad modellid tulid Põhja-Küprosele, et astuda poodiumile haute couture kollektsioonides ning näidata end planeedi peamise moekanali otseeetris.

Defilee koreograafiks modellide ettevalmistamisel oli kutsutud Ireni Erbi, kes oli ka žüriis ainsana modelliagentuuride omanikest. Zürii esimehena astus üles telekanali asutaja ja president Michel Adam.

Sellise sündmuse tõttu tuli Irenil mitmeid kuid ette tehtud rahvusvahelisi plaane muuta: “Kahjuks tuli Missis Estonia 2017 finaalshow edasi lükata 3.detsembrile, sest varem ma selleks Eestisse ei jõua. Loodan, et meie kaunitarid suhtuvad viivitusse mõistlikult ning veedavad kasulikult ettevalmistuseks saadud lisaaega. Ka need neiud, kes kandideerimisega viivitasid said nüüd teise võimaluse.”

Küprose klubis ONYX toimus ka Fashion TV 20. jubeliipidu, Michel Adam ja Sergio Salerni võtsid isiklikult vastu õnnitlusi ning jagasid külalistega suurt sünnipäevatorti.

Finaalshow toimus kõrgmoe nädala formaadis, kus näidati publikule ning televaatajatele tippdisainerite, sealhulgas Erol Albayar, Cihan Nacar, Fevziye Camar ning Printsess Dianale kleite disaininud Cemil Ipekci uusi kollektsioone. Õhtu külalistele laulis oma hitte Fashion TV ametlik hääl – laulja Ania J.

Miss Fashion TV 2017 võitjaks sai Ukraina modell Roksolana Jaminska. Konkursi jooksul sai Roksolana ka Ireni lemmikuks: “Hoidsin sellele neiule pöialt ning soovisin tema võitu. Oli meeldiv osaleda igati ausal  hääletamisel ning näha võitjana neidu, kes oli seda väärt”.

Ireni töö telekanaliga ei lõppe Küprosel, ees on uued projektid millest ta ette rääkida ei soovi: “Oli tore töötada sellise professionaalse tasemega tiimis ning kogemustest Fashion TV’ga on mul on ainult soojad muljed. Märkimisväärne on sõbralik ja lahke õhkkond nii projektis üldiselt, kui neiudude vahel, mis ei ole modelliäri maailmas tavapärane, eriti kui jutt on sellise skaala võistlusest.”

Järgmisel aastal saab Ireni juba pöialt hoida meie oma modellile, kui Fashion TV poodiumile astub konkursi Super Model Estonia 2017 edukaim finalist Anna Birjukova, kes sel aastal valmistub aga esinemiseks Super Model Universe’l.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised