Filmi “50 Shades Darker” peaosa täitnud JAMIE DORNAN räägib, millised naised talle tegelikult meeldivad

Ootamine on läbi! Lõpuks on miljonite naiste lemmikud Christian Grey ja Anastasia Steele kinoekraanidel tagasi. Ja nendega koos ka ohjeldamatu tunnetelaviin, metsik kirg ja lõputu romantika (millest oskame vaid unistada). USA Cosmopolitan küsis peaosa täitnud Jamielt paar intrigeerivat küsimust filmi ja tema eraelu kohta.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Kas seksil on filmi teises osas sama suur osakaal, kui esimeses?

“Märksõnaks on seks duši all. Rohkem, kui üks kord. Seksistseene on alati veidi imelik filmida, kuid seda imelikum on seda teha seistes duši all. Üleni riides.”

Kas tahaksid, et sinu enda kodus oleks ka filmist tuntuks saanud “punane tuba”?

“Ei, ei ja veelkord EI! Filmi jaoks teemat guugeldades sain kindlalt aru, et need asjad, mis seal teoorias toimuma peaksid, on minust väga kauged. Mul on ju lapsed! Pigem säästaksin sarnase toa ehitamise pealt raha.”

Nüüd, kui tunned Christian Grey’d läbi ja lõhki, millise nõu talle annaksid?

“Võtta asju vabamalt. Rahuneda maha. Leida paar meessõpra. Jah, tal oli meeletult raske lapsepõlv, mis kogu elule omapärase pitsati peale pani, kuid siiski võiks ta aeg-ajalt oma särgi paar ülemist nööpi piltlikult öeldes nööpimata jätta.”

Kuidas sul õnnestub ignoreerida neid kuulujutte, mis kuulus olemisega kaasnevad?

“See on võrratu! Kord ütles mulle sõber, et ta luges kuskil, et ma deitisin Kate Mossiga. Ja ma olin nagu: “Hei, miida? Ma oleksin ju sulle ise sellest esimesena rääkinud!” Olen Kate’i vaid ühe korra elus kohanud, kuid kui sa mu nime Google’sse sisse toksid, saad üsnagi mitmest allikast lugeda, et olime mingil ajal paar. Kuigi see pole üldse tõsi.”

Millised naised sulle meeldivad?

“Mulle meeldivad need naised, kes meeldivad iseendalegi. Kes teavad kes nad on ning on suutnud selle persooniga ühist keelt leida. Kui neil on mugav omas nahas elada. Mulle meeldivad need, kes palju naeravad. Proovin isegi alati inimesed naerma ajada ja samuti hindan kõrgelt seda, kui nad naljale naljaga vastavad. Arvan, et mu abikaasa on väga naljakas, just seepärast me kodus kogu aeg itsitamegi.”


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised