Kellele ei meeldiks vahel ajaviiteks kasiinos slotte toksida. Meele lahutamiseks pole vaja palju mõelda või mängu reegleid tundma õppida. Piisab, kui sul on natukene vaba raha ning mänguline meel. Kas oled aga vahel mõelnud, millised on kõige populaarsemad mängud, mida kõige enam mängitakse ning miks just need?
Kui oled leidnud sobiva mängukoha ja alguses ei teagi, kust alustada, siis selle jaoks on kasiinod tavaliselt kokku pannud “Populaarsed” kategooria. Sealt alt leiad mänguautomaadid, millel viimastel nädalatel ja kuudel on enim panuseid tehtud.

Läbi aegade populaarseimad mänguautomaadid

Kui oled harjunud kasiinos mängima, siis kindlasti tead, et igal nädalal lisandub uusi mänge. Need kõik pole muidugi teab mis šedöövrid ning mõned saavad mängijatelt lausa hävitava hinnangu. 

Siiski on slotimänge, mis on mängijate südamesse suutnud pugeda ning sinna jäänud pikemaks. Tuntuimateks nimedeks on Starburst, Mega Moolah, Mega Fortune ja Immortal Romance. Juba mitmeid aastaid pöörduvad mängijad nende juurde ikka tagasi, sest aina kerkiv jackpot on piisav stiimul, et oma õnn uuesti ja uuesti proovile panna. 

Eelnimetatutest kuulsaim on Mega Moolah. Tegemist on tegelikult mängude seeriaga, mille originaalil kohtud riukalike džungliasukatega. Mega Moolah mängudest veel niipalju, et seeria peapreemia Mega Jackpot makstakse aastas välja mitmel korral. Näiteks 2020. aastal juhtus see kaheksal korral. Õnnelikule mängijale on garanteeritud vähemalt miljon eurot. 

Book of Dead

Kui rääkida viimase aja mängijate lemmikutest, siis ei saa üle ega ümber Book ehk iidsete püha raamatute ja Egiptuse teemalistest mängudest. Neist silmapaistvaim on Play n Go nimelise mängude looja Book of Dead. Lisaks intrigeerivale teemale on just Play n Go see, mis pakub alati äärmiselt ilusat graafikat ja viimase detailini läbi mõeldud kujundust. 

Teistest Book-seeria mängudest väärivad veel mainimist näiteks Book of Atem, Book of Oz ja miks mitte ka Book of Gold. Neid kõiki ühendab pisut salapärane lugu ja maagilised tegelaskujud.

Starburst

Kui Antiik-Egiptuse teema ära tüütab ja vaheldust tahaks, siis puuvilja teemalised mängud on selleks ideaalne lahendus. Sugar Rush, Sweet Bonanza ja Fruit Party on praegu popid ning pakuvad uutmoodi funktsioone ning boonuseid. Läbi aegade legendaarseim puuviljaslotikas on aga Starburst, mis alles hiljuti sai omale ka järje: Staburst XXXtreme. 

Starburst mängu kontseptsiooni väljamõtlejaks ja teostajaks on NetEnt nimeline online mängude tooja. Mängu edu taga on vahva kosmoseteemaline disain säravate juveelidega. Vähemtähtsad pole ka suuri võite tõotavad Wild asendussümbolid. Starburst on ka online kasiinode hulgas väga populaarne mäng kuhu pakutakse tasuta spinne.

Kokkuvõte

Kui otsid Eestis kasiinode populaarseimaid mänge, leiad need kergelt “Populaarne” kategooria alt pea kõigil lehtedel. Uusi mänge tuleb kogu aeg peale, aga sugugi mitte kõik neist ei võeta mängijate poolt avasüli vastu.  Kui viimastel aegadel on tooni andnud Egiptuse salapära vahendavad mänguautomaadid, siis läbi aegade on alles jäänud jackpotikad Mega Moolah, Mega Fortune, Hall of Gods ja Starburst.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised