Eero Spriit: Mehe ja naise suhetes on kõige tähtsam moment see, kuidas purgikaas maha keerata!

“Mina tundsin ennast eile naisena,” teatab Eero naljatlevalt meelelahutusliku vestlusringi Tule Minuga Voodise tutvustavas klipis.

“Ostsin kaks hapukapsa supi purki, ühe keerasin plaksti lahti, teine ei tulnud. Vaatasin ringi, et kus see naine mul siis on, kes selle lahti teeb. Kirvega! Kuid naist ei olnud kusagilt võtta,” jutustab Eero.

 

“Aga purgikaas on ju kinni, sest purgi sees on vaakum. Üks võimalus on pista kaane vahele kangutamiseks lauanoa ots…”

Sellest paremaks vahendiks peab Eero sälgu löömist kaane keskele: “Võtke terava otsaga lauanuga ja lööge purgikaane keskele väike sälk! Kaas tuleb mõne sõrmega keerates lahti. See on kõige kindlam vahend meeste-naiste suhete kordasaamiseks! ”

 

Elukogenud Eero teab, et ka suhetes tuleb vahel kangutamist ette, kuid kõige kindlam viis suhted taas korda saada, on anda üks terav hoop õigesse kohta.

“Ma olen aru saanud sellest, et mehe ja naise suhetes on kõige tähtsam moment see, kuidas purgikaas maha keerata. Kui sa seda oskad, siis on suhted balansis,” jagab Eero oma elutarkust.

 

Purgikaanefilosoofiast ja paljust muust huvitavast räägib Eero 6. mail ja 10. juunil Wabaduses toimuvas meelelahutuslikus vestlusringis Tule Minuga Voodisse.

 

“Tule Minuga Voodisse – See, millest avalikult ei räägita” on elukogemuslik, intrigeeriv ja meelelahutuslik vestlusring, kus osalejad käsitlevad oma kogemustest lähtuvalt vabalt ja avatult kõiki paarisuhete aspekte. Teemaks on kohtingud, lähisuhted, armukesed, ööaeroobika ja see, mis teeb ühest naisest või mehest suhetes tõelise bossi. “Oleme piinlikult ausad, vaatame iseendaga tõtt ja jagame Sinuga saladusi, mida on kuulnud vaid meie koduseinad. Avame end puhtas ebatäiuses ning mõistatame üheskoos ehedalt ja lõbusalt tavapäraselt keerukaid suhtedilemmasid.”


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised