BASIILIK RESTORAN KUTSUB: Tule tutvu uue veganmenüüga, mis valminud koostöös Merilin Taimrega

Basiilik restorani peakoka Urmas Saare käe all valmis koostöös Paljas Porgand blogija Merilin Taimrega restoran Basiilikule 100% vegan menüü.

Basiilik restoranid asuvad Tallinnas Rotermannis ja Sikupilli keskuses. Tegemist on roogadega, mis pole lihtsalt loomse tooraine vabad, vaid üleüldse igati tervislikudtoitainerikkadvärsked ning makrotoitainete poolest igati tasakaalus. Nende põhimenüü kõrvale lisandus Merilin Taimre seitse taimset rooga.

Basiilik restoran kutsub koos Merlin Taimrega kõiki soovijaid uute põnevate maitsetega tutvuma juba 16. novembril kell 19.00 Rotermanni Basiilikusse! Piletihinna sees on 3-käiguline õhtusöök, mille iga käik on nauditav spetsiaalselt sobitatud klaasi veiniga. Lisaks saate nautida teed-kohvi, gaseeritud või gaseerimata vett ning vegan kooki!

Liitu ürituse Facebooki lehega SIIN!

 

Meeleolu loovad Mariliis Jõgeva ja Ollie, kes ühtlasi esitlevad oma debüütalbumit “Helerohelised huuled”. Kohapeal loositakse ka palju üllatusauhindu.

Pileti hind on 49 eurot
Pileteid saab endale soetada kirjutades oma soovist aadressile getter@basiilik.ee või Rotermanni ja Sikupilli restoranides kohapeal.
Lisainfo: getter@basiilik või +372 53 58 34 37

NB! Kiirustage, kuna kohtade arv on piiratud!

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised