Foto: Shutterstock

Südasuve sümbol, elurõõmust pakatav Lõvi märk tähistab ehedat loomiskirge. Reeglina paistab Lõvi rahvamassist hästi silma – ta on kõige kõlavama naeruga, säravama naeratusega ja enesekindlama olekuga. Lõvi on kirglik, mänguhimuline ja väga elav. Samuti on ta temperamentne ja võib küüned paljastada, kui sa astud üle piiri, seega käitu selle kiisuga ettevaatlikult. Kui ta on keevalises meeleolus, siis on targem leevendada seda komplimentide ja kingitustega.

 

Lõvi on väga truu oma partnerile ja ta ootab, et ka tema partner oleks samamoodi pühendunud, unikaalne ja iseseisev. Lõvi ei otsi enda kõrvale hooldajat, vaid jahikaaslast, kellega koos läbi elu sammuda. Vastutasuks on ta truu, soe ja helde.

 

Lõvi ülesanne on soojendada oma kiirguse ja positiivsusega ka neid, kellel on vähem energiat ja mängulusti. Kuna Lõvi on harjunud rambivalguses särama, siis pimedas istuv publik ei paista talle hästi kätte ja nii on ta pahatahtlikkuse poolt üsna haavatav. Sageli tegeleb Lõvi kas tööalaselt või vabal ajal lastega, draamakunstiga, meelelahutusega. Lõvi on kõigist sodiaagimärkidest suurim romantik. Negatiivse poole pealt kipub pidevalt aplausi ootama, on edev, väga uhke, jäik oma põhimõtete järgimisel ja kergesti haavuv


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised