ARMU ÄRA! Ilu ilma filtrita

Särav jume, õrnalt punetavad põsed, rõhutatud kulmud ja niisutatud huuled - ei iseloomusta ainult übertrendikat nude-meiki, vaid ka miljoni-laigi-väärilist selfie pilti Instagramis.

Lisaks ei tohiks unustada naha regulaarseid koorimisi, maske, massaaže, seerumeid jt toimivaid kosmeetikavahendeid. Ilus, meigivaba meik algabki just näohooldusest. Juhul, kui sina pole veel oma lemmikuid avastanud, pöördu kosmeetiku poole ja uuri, mida peaksid just sina ilutoodetest otsima (C-vitamiini, retinooli, hüaluroonhapet, kummeliekstrakti või midagi muud?).

Nüüd aga meigi kallale! Jume ühtlustamiseks kasuta T-tsoonil mineraalpuudrit või veebaasil valmistatud jumestuskreemi. Järgmine oluline punkt on kulmud. (Kas teadsid, et Cara Delevingne kulmudel on oma Instagrami konto, millel on umbes miljon fänni? :)) Niisiis – kammi kulmukarvad harjakesega ülespoole ja fikseeri need läbipaistva või õrnalt toonitud geeli abil paika.

Lisa pisut puudrit silmalaugudele ja natuke highlightorit põsesarnadele, kooluta ülemised ripsmed ära ning soovi korral tõmba märkamatu pliiatsijoon otse ripsmepiirile, mis annab neile tiheduse. Naerata ning tupsuta veidi kreemjat põseruuži kohtadele, mis kõige enam väljapoole ulatuvad. i-täpi paneb meigile naturaalne kreemjas huulepulk, mis oma tooni poolest meenutab põsepuna.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Dramaatilised silmapliiatsi trendid

Tänavune kevad on suurepärane, et värskendada oma silmapliiatsi kasutamise ampluaad. Ükskõik, kas seni oled eelistanud klassikalist kassisilma või lihtsalt silmi…