ARMU ÄRA! Ilu ilma filtrita

Särav jume, õrnalt punetavad põsed, rõhutatud kulmud ja niisutatud huuled - ei iseloomusta ainult übertrendikat nude-meiki, vaid ka miljoni-laigi-väärilist selfie pilti Instagramis.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Loomulik ilu on moepildis olnud juba pikemat aega, trendiseadjad nagu Balmain, Alexander Wang, Proenza Schouler ning Instagramistaarid Miranda Kerr, Cara Delevingne, Giselle Bundchen teavad, et hästi teostatud “meigivaba meik” ei nõua ühtegi lisafiltrit.

Mis seal salata, nude-meigist on saanud ilumaailma oma “väike must kleit”. See sobib kõigile, kõikjale ja selle teostamine ei võta kuigi palju aega. Täna ei puudu nn ilma meigita selfie isegi selliste meigiarmastajate kontodelt nagu Lady Gaga ja Kim Kardashian.

Selleks, et sinugi näonahk oleks alati valmis meigivabaks päevaks või fotoks, peaksid kinni pidama spetsiaalsest dieedist (tarbi palju kala ja linnuliha ning söö rohkelt puu- ja juurvilju), joo piisavas koguses vett (päevase normi välja arvutamiseks kasuta valemit: KEHAKAAL x 30-40 ml).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Dramaatilised silmapliiatsi trendid

Tänavune kevad on suurepärane, et värskendada oma silmapliiatsi kasutamise ampluaad. Ükskõik, kas seni oled eelistanud klassikalist kassisilma või lihtsalt silmi…