Armastus esimesest kaadrist: Tartuff ja Hektor otsivad kauneimat armastuslugu

„Möödunud aastal korraldasime Eesti armsaima paari leidmiseks fotokonkursi ning see osutus meeletult populaarseks. Pilte saatsid nii noorpaarid kui ka aastakümneid ühist rada käinud inimesed – ühtekokku üle 200 paari. Kuigi öeldakse, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, siis tundsime meie neid imelisi pilte vaadates, et igatseme kuulda justnimelt lugusid nende piltide taga,“ rääkis konkurssi korraldava Hektor Design Hosteli turundusjuht Ildiko Siimon.

Seetõttu on sel aastal oodatud kõigi armastajapaaride pilte, millele on lisatud ka lühike kirjeldus sellest, kuidas paar kohtus ja armus.

„Oleme kindlad, et nii nagu iga armastusfilm on eriline ja omanäoline, on ka iga Eesti inimese armastuse loos omajagu kirge, draamat, kordumatust ning ka natuke nalja,“ sõnas Siimon, kelle sõnul oodatakse taaskord osalema nii noori armunuid kui ka väärikas eas abielupaare.

Üleskutses osalemiseks tuleb saata foto paarikesest koos pildil olevate inimeste nimedega ja kuni poole A4 pikkuse looga e-posti aadressile tartuff@poff.ee hiljemalt 10. augustil kell 12. Tartuffi ja Hektori meeskond postitab pildid ja lood festivali kodulehele ning valib välja kuni 10 finalisti, kelle seast kõige kauneim armastuslugu selgub rahvahääletuse teel. Võitja kuulutatakse välja Tartuffi kodulehel, Facebooki lehel ja Tartu Raekoja platsil 12. augustil kell 22.

Eesti kauneima armumislooga paari ootab ees romantikahõnguline majutuspakett, kuhu kuulub öö Hektori butiikhostelis koos õhtu- ja hommikusöögiga.

7.-12. augustil toimuv Tartuff on alates 2006. aastast pakkunud iga-aastaselt suuri tundeid, eneseleidmist, igatsust ja sooja äratundmist. Kuue päeva jooksul linastub Tartu Raekoja platsil 18 filmi, millest igaüks kõneleb ühel või teisel moel armastusest. Tartuffi filmide ajakavaga saab tutvuda siin: http://2017.tartuff.ee/ajakava/

Mullu kevadel Tartus avatud Hektor Design Hosteli unikaalsus peitub ennekõike tubade moodsas ja funktsionaalses disainilahenduses. Hostel majutab ühtekokku kuni 230 inimest, pakkudes külalistele erinevates toatüüpides taskukohast majutust ning lisamugavusi samas majas, nagu a la carte menüüga kohvik, raamatukogu, jõusaal ja joogaruum, ning verivärske seminariruum, mida on soovi korral võimalik kasutada ka kinosaalina või mistahes meelelahutusliku ürituse korraldamiseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised