Küsisime näitlejatar Marta Laanelt 7 küsimust saate “Su nägu kõlab tuttavalt” kohta. 

#1 Nüüd on su ellu lisandunud uus põnev väljakutse – saade „Su nägu kõlab tuttavalt”. Oled sa seal osalemisest ka varasematel aastatel unistanud?

Unistanud ei ole, aga selle mõttega olen mänginud küll, et päris vahva vist oleks seda teha.

 

#2 Ja nüüd kui oled osake kogu sellest elupeost – kuidas reageerid oma peegelpildile, kui grimeerija on oma töö ära lõpetanud?

Rõõmustan ja tänan teda! Ma armastan karaktergrimme ja ka niisama ilumeiki, grimmil on väga oluline koht minu töö puhul. Näosaadet oleks ilma täpsete grimmideta võimatu teha. Seega minu kummardus meie grimeerijatele!

 

#3 Millised nipid aitavad sul lisaks grimmile oma rolli sisse elada?

See on väga individuaalne ja mingit üldist nippi ei olegi olemas. Kõige alus on kujutlusvõime, et kui mina olengi see tegelaskuju, siis kuidas ma mõtleks ja käituks ning millisel moel ma seda kanaliseeriksin, et see nähtavaks muutuks.

 

#4 Mis on sinu jaoks saates osalemise puhul suurimaks proovikiviks ning millega plaanid vaatajaid üllatada?

Tahan teha võimalikult vaimukaid ja toredaid etteasted, mis ka endale meeldiks.

 

#5 Keda pead oma suurimaks konkurendiks?

Näosaate puhul pole tegemist konkursiga ega lauluvõistlusega, see on tore meelelahutussaade, millest lõpuks võidavad kõik. Väga oluline on võtta seda saadet mitte kui võistlust, sest muidu kaob huumor ära.

 

#6 Et siis võit ei olegi sinu jaoks tähtis? Aga kas oled oma loomult võitleja?

Iseenda kohta on midagi keeruline öelda, aga ma arvan, et iseendaga rahulolemine on olulisem kui ükskõik mis võit.

 

#7 Mida rohkem su nägu teleekraanilt tuttavalt kõlab, seda rohkem sinust kirjutatakse. Kas ja kui tihti sa oma nime guugeldad ning kuidas reageerid pahatahtlikele kommentaaridele?

Vahel ikka guugeldan, aga üldiselt meeldib mulle rohkem lugeda teatriarvustusi pärast esietendust. Pigem on nii, et ma ei kipu netikommentaare lahti klikkima – milleks ennast negativismiga üle valada. Iseennast tuleb hoida.

 

*Marta Laane kohta saad rohkem lugeda viimasest Iluguru ajakirjast. 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised