KAS SUL ON NEED KOTIS OLEMAS? Need 5 asja peaks igal naisel alati kaasas olema!

Hommikul trenni, siis tööle, lõunal kohtumisele ning peale tööd kohvikusse. Hoia need 8 ilutoodet kotis ja oledki igaks olukorraks valmis!

Tekst: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Kõik naised teavad, et laitmatu meigi teostamiseks on tarvis mitmeid tooteid ja tarvikuid, mida aga teha, kui ees ootab kiire päev? Need ilulemmikud on mugavad kasutuses ja ei võta kotis palju ruumi:

1) Huulepulk-pliiats. Pehme tekstuuriga ja terava otsaga toode on hea valik, kui soovid efektset tulemust. Jäta huulepliiats ja -pintsel järgmise korrani koju – niisutava toimega, pliiatsikujuline huulepulk jätab selge tulemuse ja ei kuivata huuli!

2) Ripsmetušš. Pikad kaardus ripsmed on veetleva pilgu aluseks, kanna kaks kihti volüümi lisavat tušši ülemistele ripsmetele, sättides karvakesed silmade välisnurkade suunas – tulemus jääb loomulik ja dramaatiline.

3) Kreemjas põseruuž. Kindlasti oled isegi märganud, kui palju värskem ja puhanum on nägu, kui kasutad veidi põsepuna. Kreemja koostisega toote kasutamine on lihtne ning ei vaja ei pintsliga hajutamist ega pintsli olemasolu.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Dramaatilised silmapliiatsi trendid

Tänavune kevad on suurepärane, et värskendada oma silmapliiatsi kasutamise ampluaad. Ükskõik, kas seni oled eelistanud klassikalist kassisilma või lihtsalt silmi…