Täna, 1.aprillil alustab Kaubamaja lustlikult kevadist nädalapikkust Osturallit. Enneolematuid ja põnevaid pakkumisi jagub nii Tallinnasse kui Tartusse ning otse loomulikult ka e-poodi.

 

Osturalli ajal muutub Kaubamaja kaubavalik oluliselt suuremaks ning on mitmeid tooteid, mida saab osta vaid sel nädalal. „Lisaks laiemale valikule soovime inimestele pakkuda ka lõbusat äraolemist,“ räägib Kaubamaja AS turundusdirektor Enel Kolk. „Terve nädala jooksul on meie saalides päevajuhid, kes loovad meeleolu ja lisavad oma rõõmsa meelega ning erinevate loosimistega Osturallile omast roosat hõngu,“ lisab Kolk. Rallitrall ja melu ei jää vaid Kaubamaja siseruumidesse – nii Tallinna kui ka Tartu Kaubamaja ette on üles seatud välimüük, kust leiab häid ja paremaid pakkumisi Toidumaailma ja Eesti tootjate valikust.

 

Osturallilt ei puudu kunagi põnevad nädalapakkumised meie koostööpartneritelt. Oodatud reisipakkumiste, rallihinnaga autode kõrval ja eriti soodsate Apollo kinopiletite kõrval saab sel korral e-poest koguni sauna. „Meil on siiralt hea meel teha ainsa edasimüüjana Eestis koostööd Iglucraftiga, kes pakub Osturalli raames saunu 1000 eurot soodsamalt,“ toob Kaubamaja AS tegevdirektor Erkki Laugus välja selle kevade Osturalli eksklusiivseima pakkumise. Laugus lisab: „Iglucraft on viinud Eesti disaini laia maailma ja seal tuntust kogunud väärtustades traditsioone, kvaliteeti ja emotsioonide loomist. Neid samu väärtusi soovime ka meie Kaubamajas oma klientidele edasi anda.“ Iglucraft saunu on Kaubamaja e-poe kaudu osta vaid Osturalli nädalal.

 

Kaubamaja soovib üha enam tähelepanu pöörata ka keskkonnale. Alates aasta algusest on kõik kilekotid Kaubamaja tasulised, samamoodi Osturalli ajal. „Tasuliste kilekottide eesmärk on hetkeks peatuda ja mõelda, kas vajame ostu jaoks järjekordset kilekotti. Loodame, et koos oma heade klientidega suudame kilekottide kasutuse vähendamisele oluliselt kaasa aidata,“ selgitab Laugus.

 

Esmaspäeval, 1. aprilli hommikul andsid Tallinna ja Tartu Kaubamajas Osturallile hoo sisse AllShow Cheerleaders ja Shate` Tantsukooli tantsijad, kes kehastusid Osturalli roosadeks mannekeenidest ning üllatasid varajasi kliente flash mob-ga. Traditsiooniliselt loositakse kõigi Osturalli ostjate vahel välja ka reis, mis viib sel korral võitja koos kaaslasega Odessasse. Iga päev loositakse kõigi ostjate vahel välja kolm õnnelikku, kes oma ostusumma tagasi võidavad.

 

Osturalli toimub 1.–7. aprillil. Infot e-poe, kataloogi, kampaaniapakkumiste ja ajakava kohta leiab aadressilthttps://www.kaubamaja.ee/.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised