WOW! Need on Beautyblenderi uusimad tooted!

Meigikunstnik ja legendaarse meigišvammi beautyblenderi looja Rea Ann Silva on oma meigikunstniku ametile filmides ja televisioonis alati lähenenud lihtsa motoga: pre-touch so you don’t have to re-touch.  Selle filosoofiaga loodi ka brändi uusimad tooted:  Pre-Touch Primerid.  Lisaks primeritele lisandub valikusse erilise pakendi ja hea katvusega beautyblender Bounce Liquid Whip Long Wear jumestuskreem. 

 

 • Beautyblender BOUNCE Liquid Whip Long Wear jumestuskreem 

  Uudne jumestuskreem on välja töötatud ainulaadse tehnoloogia, HyperWhipTM protsessi abil. Sel vedeljal kreemil on ülikerge tekstuur ning võime ühtlustuda nahatooniga.See on saadaval 32 toonis ning jumestuskreem sobitub ka erinevate nahatekstuuridega. Jumestuskreem sisaldab hüaluroonhapet ning on tänu kase-ekstraktile antioksüdantiderikas. BOUNCE’i unikaalne pakend aitab kõigil olla professionaalne jumestuskunstnik. Hoia pudelit 45 kraadise nurga all ning lase jumestuskreemi beautyblenderi-kujulisse avasse, mis aitab sul seda meigišvammi abil kohe peale kanda. Soovitame kasutada niisket beautyblenderit®, kuid võid seda peale kanda ka käte või meigipintsliga. Ideaalse tulemuse saamiseks kasuta enne jumestuskreemi pealekandmist niisutavat kreemi.

  Hind: 42.90 € (Saadaval alates maikuust Tradehouse Ilukaubamajas)

 •  Beautyblender PRE-Touch primerid–  The Leveler™ poore ahendav primer

  Saadaval kahes toonis: Light / Medium & Tan/Deep; Sobib normaalsele ja rasusele nahale

  –  The Leveler™ primeril on erinevalt teistest sarnastest toodetest kerge tekstuur ning see ei lämmata nahka. Pehmendav primer sisaldab niatsinamiidi ja manuka mett, mis aitab vabaneda punetusest, ning poore ahendava toimega nõiapähklit.

   – Opal Essence™seerumiga primer

  Sobib kuivale ja normaalsele nahale

  Opal Essence™ primer sisaldab taimeekstrakte, mis lisavad sära ja niisutavad kuni 8 tundi. Toitev muutuva tekstuuriga kreem läbib kolm etappi: geelist õlini, õlist kreemini, moodustades niisutava baasi, mis katab näo ega jäta kuivi kohti ega häirivaid üleminekujooni. Tugev fermenteeritud taimeekstraktide kooslus pehmendab nahka ning muudab selle säravaks.

   

   -Selfie Shield™Broad Spectrum SPF 38, kuivõliga primer

  Sobib kõigile nahatüüpidele

  Selfie Shield ei lase sul enam kunagi SPFita väljuda. Läbipaistev, kiiresti imenduv kuivõli aitab sul nahka kaitsta ning valmistada see ette jumestuskreemi pealekandmiseks. Primer pakub kaitset UVA, UVB ja HEV (high energy visible) valguskiirte eest ning aitab vältida päikesekahjustuse tekkimist.

   

   

   

  Kuidas kasutada: Kanna primer näole niiske beautyblenderi või näppude abil enne jumestuskreemi ja meigi pealekandmist või eraldiseisvalt.
  Hind: 35.90 € (The Leveler, Selfie Shield, Opal Essense). Saadaval alates maikuust Tradehouse ilukaubamajas.

   


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…