Viru Keskuses avatakse uus MAX&Co. brändipood
*SPECIAL FEE* EXCLUSIVE Olivia Palermo out and aboutFeaturing: Olivia PalermoWhere: New York City, New York, United StatesWhen: 09 Mar 2017Credit: WENN.com

“Meie poest leiab avamisel valiku suvehooaja klassikat, aga ka juba sügistalvise garderoobi inspiratsiooni. MAX&Co. on üle maailma stiilsete naiste seas väga armastatud bränd, kuna võimaldab rõivastuda elegantselt, aga samas kanda riideid lõbusalt. Uus brändipood saab olema väga hubane, naturaalsetest materjalidest sisustusega, mis kombineeritakse urbanistlike kõrgläikeliste materjalide ja klaasiga. Vahepeal saab ostumelust puhata kohvilaua taga ajakirja sirvides, nii oleks klient meie juures justkui oma õdusas kodus,” rääkis MAX&Co. brändi maaletoova Põldma Kaubanduse AS turundusjuht Kaidi Laev.

MAX&Co. muusa Olivia Palermo on sündinud New Yorgis ning armastab oma rõivastuses segu klassikalisest joonest, värvidest ja eklektikast, olles insipiratsiooniks naistele üle kogu maailma. Värskes sügistalvises kollektsioonis kohtab luksuslikke kangaid, vabalt langevaid siluette, lillemustreid, metalselt helkevaid toone, graafilisi triipe ja erksaid värve, mis kokku loovad küllusliku, kuid kantava terviku.

MAX&Co. on ühe Itaalia juhtiva moekontserni, Max Mara Fashion Group, noorusliku käekirjaga ning igapäevaelus kergesti kantav elustiilibränd, mis pakub laia valikut hooaja trendidest inspireeritud rõivaid ja aksessuaare. Kollektsioonides ühinevad Itaalia kvaliteet, kaasaegsed rõivatehnoloogiaid ning dünaamiline ja oskuslikult detaile rõhutav stiil. MAX&Co. rõivad on alati hästi äratuntavad oma ainulaadsete värvide ja mustrite kombinatsioonide poolest.

1986. aastal loodud MAX&Co. brändi kollektsioonid toodetakse Max Mara Fashion Groupi tehastes. Brändi disainitiimi kuulub üle 20 disaineri, mis lubab kollektsioonide loomisel lähtuda kõige moekamatest trendidest ning põnevaimatest uuendustest kangatehnoloogiate vallas. MAX&Co. brändi müüakse üle 400 müügikohas üle maailma.

Viru Keskus on Eesti suurima külastatavusega ostu- ja meelelahutuskeskus. Tallinna südames asuv moekeskus on hinnatud kohtumispaik ning kvaliteetsete kultuuri- ja meelelahutuselamuste pakkuja. Viru Keskuses on üle saja kaupluse ja teeninduskoha, Eesti suurim ning maailma nelja parima raamatupoe hulka arvatud raamatukauplus, Baltimaade suurim ilutoodete piirkond, kohvikud ja restoranid, spordiklubi ning südalinna soodsaim parkimismaja. Viru Keskusele on omistatud Eestis ainus jätkusuutliku hoone opereerimise hõbesertifikaat LEED O&M ning keskuse turundus- ja kommunikatsioonitegevus on pälvinud 28 auhinda. Lisainfo: www.virukeskus.com.

 

 

EXCLUSIVE: Olivia Palermo is enjoying a sunny day in Brooklyn, New York. Pictured: Olivia Palermo Ref: SPL1474735 100417 EXCLUSIVE Picture by: S Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York:212-619-2666 London:870-934-2666 photodesk@splashnews.com


 

EXCLUSIVE: Fashion blogger Olivia Palermo wears a scarf while out and about in Brooklyn, New York. Pictured: Olivia Palermo Ref: SPL1479936 150417 EXCLUSIVE Picture by: Frank Sullivan/Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:310-821-2666 New York:212-619-2666 London:870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised