Viieaastane poiss sai soengu pärast lasetaiakeelu

Kui viieaastane Ethan oma uue Mohawk soenguga lasteaeda jõudis, palus lasteasutuse juht poisil niikauaks koju jääda, kuni lõikus on välja kasvanud.

Muuseas, soenguidee oli poisi enda soov ja kuna tulemas on kevadvaheaeg, siis tuli ema väikesele stiiligurule ka vastu. Vaata pilti SIIT.

Superintendant Gregg Morris, kes poisi kõrvaldas, selgitas, et nad ei saa lubada soenguid ega riietust, mis viib laste tähelepanu kõrvale tavapärasest õpikeskkonnast.

Kooli eeskirjades on lausa kirjas, et juuksed peavad olema puhtad ja korrektselt lõigatud, tukk peab kindlasti lõppema üleval pool kulme ja poiste juuksepikkus ei tohi ulatuda särgikraeni. Samuti ei ole lubatud juukselõikused ja juuksevärvid, mis võivad mõjuda häirivana.

Poisi vanaema on kindlalt veendunud, et tegu on liiga ränga karistusega, sest tegemist ei ole millegi üliekstravagantsega. Juustepikkus on peaaegu sama, mis sõjaväelaste lõikuste puhul.

Ainult paar aastat tagasi lasi sama piirkonna kooli vabatahtlik jalgpallitreener endale palju ekstreemsema Mohawk lõikuse lõigata, et oma meeskonda motiveerida. Selle kohta ütles lasteaia juht, et tegemist on täiesti erinevate asjadega…

Väikese poisi soengule sarnast soengut on kandud ka selliste kuulsuste nagu Madonna, Brad Pitt, Gwen Stefani,  Victoria Beckhami lapsed.

Tavalistel lapsevanematel ei jää üle muud kui lapse pea kiilaks ajada, et ta saaks taas lasteaeda minna. Tegemist oli lihtsalt ühe viie aastase poisiga, kes tahtis endale teatud soengut….


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised