LÕPETA KOHE! 5 viga, mida kulmude kujundamisel teed (+lihtsad soovitused nende parandamiseks!)

Tee oma vigade parandus kohe ära!

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

#1
VALE TOON

See on üks suurimaid vigu tänavapildis. Kuigi paljud meist isegi ei aima, et midagi valesti teevad. Niisiis, olenemata juuksevärvist, ei tohiks kulmuvärv kunagi must olla. Tumedamate juuste juurde vali paar tooni heledam kulmuvarjund ning heledate juuste puhul vastupidi. Jäta meelde, et soe pruun (mis on kaubanduses enim levinud toon) sobib vaid väga vähestele, eelkõige punapeadele, kuid sedagi mitte alati. Miks antud tooni siis üldse toodetakse? Õige küsimus. Suuremas osas on meie ilupoodides esindatud USA päritolu kaubamärgid ning kuna sealsete naiste nahavärviga sobib pigem soe, kui külm, siis nende jaoks ongi soe pruun õige valik. Eesti naistele sobib paremini hallikas varjund, mis ei torka liialt silma ja mõjub väga loomulikuna. Hallika alatooniga kulmutoote leiad näiteks Itaalia või Prantsuse brändi valikust – enne ostu sooritamist, testi toodet oma käel – kanna paks kiht puudrit, pliiatsit või geeli käele ning liigu tänavale. Päevavalguse käes torkavad pruunikad pigmendid eriti hästi silma, jahedad hallid aga justkui sulavad naha sisse tekitamata ebaloomulikku ja silmatorkavat kontrasti.

#2
KUJUNDAD OMA KULMI ISESEISVALT

Kellele ei meeldiks säästa natuke raha? Paljud meist eelistavad teha maniküüri ja pediküüri iseseisvalt, sama jutt käib ka kulmude kitkumise kohta. “Mis siin valesti minna saaks, kitkun ju ainult pisikesed karvad ära,” arvad sa. Tegelikult ei pruugi sa teadagi, et just neid kahte pisikest karva oleks ideaalse kuju saavutamiseks hädasti tarvis! Mõtle, sa ei lõika ju oma juukseid ise? Samuti ei tohiks iseseisvalt lõigata ka kulmukarvakesi. Leia endale korralik kulmutehnik ning usalda oma ilu tema kätesse. Juba poole aasta pärast vaadates oma peegelpilti rõõmustad kindlasti tehtud valiku üle.

#3
KASUTAD EBAKVALITEETSET PINTSETTI

Arvad, et pintsett ei ole asi, mis vääriks investeerimist? Eksid! Ebakvaliteetne pintsett ei suuda väga lühikesi karvakesi haarata, juhul kui selle ääred on aga väga teravad, murrab see karvad välja kitkumise asemel ära.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…