PALUME VAIKUST! Klient naudib protseduuri

Selleks, et ilutegija töölt väsinuna saabunud klienti surnuks ei räägiks, hakkas Cardiffis asuv salong pakkuma "vaikusetooli" võimalust.

Allikas:refinery29.com
Foto:Shutterstock

Nii mõneski inimeses tekitab small- talk juuksuritoolis ärevust või tundub tüütu kohustusena. Samasugune surve on ka juuksuril, eriti kui tegu pole püsikliendiga.  Samuti leidub ka inimesi, kelles tekitab täielik vaikus ebamugavust.

Selliste pealesurutud olukordade vältimiseks on Cardffis asuv juuksurisalong hakanud pakkuma nii-öelda  ”vaikusetooli võimalust. Vastavalt külastaja soovile saab ta valida, kas nautida lõõgastavat vaikust nimetatud toolis või siis teise variandina ajada mõnusalt juttu juuksuriga. Salongi omaniku sõnul on nad loonud sellise võimaluse nendele klientidele, kes ei taha lobiseda või on väsinud. Samuti ka neile, kes kardavad, et neil ei ole midagi juuksuriga rääkida.Tahtsime oma külastajatele anda valikuvõimaluse, olenevalt sellest kui jutukana nad ennast tunnevad. Me loodame, et selline lahendus on mugav mõlemale osapoolele,” kommenteerib salongi esindaja.

Loodetavasti hakkavad ka teised juuksurisalongid vaikusetooli võimalust kasutama 😉


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…