VAATA TULEMUSI! Iluguru valis Eesti aasta ilutegijad 2016

Juba teist aastat järjest valib Iluguru toimetus koostöös Eesti nimekate iluproffidega välja aasta säravama juuksuri ja meigikunstniku. Siin on 10 käesoleval aastal enim punkte teeninud tööd.

Kellele ei meeldiks, kuidas võidutunne maitseb? Samas aga seostuvad medalid ning karikad pigem sportlike saavutuste kui ilu loomisega. Vähemalt meil, Eestis, kindlasti. Iluguru toimetus usub, et iga nobedate näppudega juuksur ja meigikunstnik vajab aeg-ajalt tunnustust, tähelepanu ja loomulikult ka väärtuslikke auhindu. Ja karikaid.

Seetõttu on meie rõõm seda suurem, mida rohkem töid võistlusele laekub – me teame, kui raske võib olla nõutud iluspetsialistil leida vaba aega, et luua midagi erilist ja meeldejäävat ehk tööd, mis tooks temale magusa võidu ja särava karika, mida salongis uhkelt riiulile paigutada. Kui raske on vahel leida endas julgust või isegi motivatsiooni. Me teame seda ning täname soojalt südamest kõiki, kes osalesid ning kõiki, kes võistlustöid hindasid.

Tuletame meelde, et lisaks Iluguru peatoimetaja Kristiina Virtile ja vastutava väljaandja Katrin Rasmannile hindasid juuksetöid Helen Heinroos, Renaldo Paabel ja Sergei Rakovski ning meigitöid Lana Vallo, Lidija Malinovskaja ja Ksenia Linjova.

Täname kõiki toetajaid: Thaya Shop&Salon, Collistar, Missha, jane iredale, Tredehouse!

11


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…