VAATA, mis on IG vastutava väljaandja Katrini isiklikud lemmikud iluteemandid

Iluguru vastutav väljaandja ja tegevkosmeetik Katrin Rasmann leidis „Iluteemant 2016” iluvõistluselt üles nii mõnegi uue lemmiku, mida siiani rõõmuga kasutab. Vaata, mis need on ning proovi järele!

Fotod: Kirill Gvozdev, tootjad

Tõeliselt toimivaid ning kiireid tulemusi andvaid ilutooteid ei ole alati nii lihtne leida. Kuid meie ei heida meelt ning võtsime ette suurema projekti – testida läbi kõik Iluguru Iluteemant 2016 tiitliga pärjatud ilutooted endagi nahal. Eesti tunnustatud iluprofessionaalide lemmikutest on endale asendamatud leidnud ka meie särasilmne Katrin – tutvustame neid sulle lähemalt!

Screen Shot 2016-06-09 at 9.39.58Guinot Eclat Lifting Face Mask, siluv, naha elastsust tõstev ja sära andev kangasmask

Tõeline ilukiirabi, mis annab profihooldusele sarnase tulemuse! Pühib väsimuse märgid näolt ja on mõnusalt kerge suvine turgutus. Kangasmaski on väga lihtne kasutada, kuna asetad lihtsalt puhtale näole 15 minutiks ning pärast lihtsalt eemaldad ilma pesemata. Kuna koostis ei ole rasvane, sobib hästi ka minu rasusele nahale. Boonusena ei kannata juuksed ja soengu värskus, mis võib juhtuda toitvamate toodetega, mis paratamatult levivad juuksepiirile ning vajavad maha pesemist. Pärast seda kiiret iluprotseduuri saab taas särada õhtustel üritustel!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised