VAATA, millised värvitoonid lisandusid BeautyBlenderi kollektsiooni!

Ilumaailma professionaalide südamed võitnud beautyblender®-sari on täienenud kahe tooni võrra:  beautyblender® Electric Violet on särav lilla ning beautyblender® Electric Violet Swirl trendika marmoriimitatsiooniga. 

Beautyblender® Electric Violet ja Beautyblender® Electric Violet Swirl on äärteta ja ergonoomilised meigi pealekandmise svammid. See meigikoti asendamatu liige kindlustab igat tooni meigitoote, kreem-põsepuna ja teiste ilutoodete veatu aplikatsiooni.

Hollywoodi tippmeigikunstniku Rea Ann Silva poolt loodud innovaatiline beautyblender® on unikaalsete omadustega. Tänu erakordselt pehmele tekstuurile ja ainulaadsele kujule sobitub toode ideaalselt näokontuuridega, niiskena paisub see peaaegu kaks korda suuremaks ega ima jumestuskreemi, mistõttu jagub seda kauemaks ning lõpptulemus jääb ühtlasem, värskem ja loomulikum. Lisaks sobib beautyblender®iga peale kanda ka puudrit, põsepuna, päevakreemi ja peitekreemi.

Beautyblender® on lateksi-, allergia- ja lõhnavaba.

Müügikohad: Tallinna Kaubamaja, Tartu Kaubamaja ning Tradehouse Ilukaubamaja, Nordic Beauty Concept pood T 1 Kaubamajas, e-kaubamaja www.ebeauty.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…