VAATA! Loore Härmati kevadised ilulemmikud

Tänasel marjapunapäeval tuleks vana kombe kohaselt naistel punast jooki juua, sest see annab tervist ja head jumet! Neile, kes soovivad tänapäevaste võtetega saavutada kiiret kevadist värskust,  jagab Loore enda kevaidisi ilulemmikuid.

1 .Peale talvist perioodi ja vitamiinipuudusest tingitult on näonahk tuhm ja kuiv. Kiire niisutuse tagab Annemarie Börlindi Hydro Gel Mask, mis sisaldab botaanilist hüaluroonhapet, niisutab intensiivselt ja jume muutub koheset säravamaks. Õige nahahooldus on aluseks kaunile meigile.

 

2. Olen tihti täheldanud nii endal kui klientidel, et peale jumestuskreemi pealekandmist jääb näonahk kuiv ja elutu. Selle vältimiseks kasutan meigialuskreemiks Babor Skinovage bi-phase Calming seerumit,  mis teeb näonaha elastseks ja isegi läbi jumestuskreemi annab ilusa kuma, mis muudab naha nooruslikuks.

 

3. Jumestuskreem võiks kevadel olla õhulisem ja kuiva naha puhul kindlasti ka niisutava toimega. Selleks sobib hästi The Bodyshop Fresh nude Foundation, mille toonide valik on suur ja leidub nii külmemaid kui ka soojemaid toone, et soovitud tulemus oleks võimalikult loomulik.

 

4. Veel üks ülioluline toode näole värskuse andmiseks on tumedate silmaaluste peitmiseks hea katvusega ja niisutava koostisega peitepulk -Physicians Formula Touch of Glow Concealer Nude Glow. Peale jumestuskreemi pealekandmist kanna seda ainult silmaalustele tumedatele rõngastele ja nii saavutad koheselt värskema ilme.

 

5. Kevadel ei saa üle ega ümber juuksehooldusest, sest pikast talveperioodist on juuksed muutunud tuhmiks ja hapraks. Väga hästi toimib juuste väljalangemise vastu ja samal ajal ka juukseotsi niisutavalt Juukseenergia Öli. Juuksed muutusid  tõesti läikivamaks ja tugevamaks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…