UUS TREND! Kylie Jenneri sinised huuled

Ettevõtlik Kylie laiendab omanimeliste ja ülipopulaarsete huulevärvide valikut uute julgete toonidega!

Toimetas: Kristiina Virt
Fotod: Shutterstock, reklaamfoto

Oma sotsiaalmeedia lehtedel räägib Kylie, et müüki on jõudnud 2 uudistooni – sügavsinine Freedom ja taevasinine Skylie. Kumbki värvitoon ei ole loodud mõeldes tagasihoidlikele piigadele, vaid julgetele ning mässumeelsetele naistele nagu Kylie isegi.

Tuletame meelde, et Kylie esimesed Lip Kitid olid kogu maailmas välja müüdud vähem kui 10 minutiga pärast toote lansseerimist ning pool aastat hiljem turule ilmunud läiked pühiti poelettidelt lausa topeltkiirusega. Kylie suurimad fännid said juba siis aru, et kui soovid Kardashiani pere suure staari tooteid omada, pead oleme eriti kärme.

358088E100000578-0-image-a-183_1466479385203

Niisiis, uued huulevärvid tulid komplektis huulepliiatsiga, sest nagu varasemast teame, on huulepliiats Kylie huulemeigis staartoode. Ilma selleta ei ole noore naise sõnul võimalik kaunist ja kauapüsivat tulemust saavutada ja sellega oleme nõus ka meie. Kylie alustab huulemeiki huulte pliiatsiga raamimisest ning seestpoolt varjutamisest, seejärel kannab ta pliiatsile peale huulevärvi. Nii muutuvad huuled eriti täidlaseks ja sensuaalseks.

Uued huulevärvid annavad loomulikult täismati tulemuse, mis pole sugugi ime, matt huul on ju Kylie absoluutne lemmik!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…